Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ale mnie męczy wiązanie glanów

Polecane posty

Gość gość
kup sobie glany na suwaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie taki zły pomysł. Kiedyś pewnie bym sie oburzyła, że glany z suwakiem to pseudo glany dla wygodnej paniusi, a teraz jakoś takie myśli mi nie przychodzą do głowy, starzeje się chyba :classic_cool: W każdym razie nawet jak takie kupie to tych glanów co mam teraz(a mam 2 pary) sie nie pozbęde, mam do nich zbyt duży sentyment, jedne mam od 6 lat, drugie od 5, i i tak czasem bede je nosiła i męczyła sie z sznurowadłami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze były by glany na szpilce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem takie do kolan, to nie mogłem zejść po schodach po zbyt mocnym zasznurowaniu :D Lepsze są niektóre buty wojskowe, bo zamiast dziurek miewają haczyki na zewnątrz. Najlepsze buty na cały rok, chociaż czasem latem już nie daję rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamierzam kupić sobie glany martensa i wybrałam model gdzie nie będę wiązać ich pół godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam buty wojskowe ale już przywykłem, pff glany już są nie w modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie glany na obcasie i na rzepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noszenie retro to zaleta, niemodne rzeczy są dla plebsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.08 Kup sobie glany na obcasie i na rzepy x Chciałam dokładnie to samo napisać, żeby Kasia sobie przerobiła na rzepy he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz o sobie? - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indywidualista nie wyszukuje sobie ciuchów pod kątem indywidualności, rozkminiając - wyróżniają się czy nie. Tak czyni pozer. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erestor ma rację, co prawda niewielu już indywidualistów zostało, ale Kasia się do nich nie zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam glany choć jak cały dzień je nosze to później mam odciski na piętach i obtarte łydki. Ale na zimę nie ma lepszych. Grube skarpety i w kościele nie marznę. Amen. Dla ciekawskich Jezus też nosił glany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka jakie mas glany? w sensie ile dziurek ze cie tak męczy to wiązanie? ja mam 2 pary 8 i 10 dziurkowe i noszę je prawie cały czas. Chyba ze biegam to wtedy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ciężkie buty w typie glanów, które na froncie mają sznurówki a od środka suwak :) sznurówek nie ruszam i wyglądają jak należy, a rozpinam sobie suwak i jest szybko i wygodnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glany dobre na zimę? Aha. Spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu się chciało podnosić stary temat? :D Mam 2 pary glanów, jedne są od poczatku mojej przygody z metalem i są to 20 ale zakładam je coraz rzadziej, ostatnio miałam je dłużej na woodstocku a i tak były na zmiane z drugimi, a drugie 10. Obydwa kupione milion lat temu w rockmetalshopie. Nie nosze glanów cały czas, choć są to jedne z moich ulubionych butów - baletek i adidasów nie cierpię, za trampkami nie przepadam. Ale dodam, że lubie emu i podobają mi się, jestem b. dziwna? :classic_cool: Nie, nie mogłabym nosić glanów przez cały czas. To by było wrecz wbrew naturze. :D Ale nosze je często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosiłam temat bo mogę:-P w końcu to wolny kraj:) 20 dziurek to już nie na moją cierpliwość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twoja cierpliwość, to wyobraź sobie jeszcze że musisz przez wszystkie dziurki przewlec stare sznurowadła z postrzępioną końcówką, która za nic nie chcą wejśc do dziurki :D I że jesteś mną i miesiącami nie kupujesz nowych sznurowadel wbrew zdrowemu rozsądkowi i zmysłowi estetyki, bo twój roztrzepany umysł o tym nie pamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka
to ich nie noś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×