Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinka9656

prosze pilne !!! podejrzenia ciazy

Polecane posty

Gość karolinka9656

Czesc mam podejrzenia ciazy okres mialam 29.12.14 r wiec nie dawnowiec to nie sa objawy jak przed okresem skonczym sie 4.01.15 w czasie okresu kochalam sie z chlopakiem co prawda nie doszedl we mnie moje objawy: po skonczeniu okresu mam bol jajnikow i czeste zawroty glowy, niestrawnosc, czesto tez gazy bol glowy bardz wrazliwe piersi czuje sie jakbym miala powietrze wbrzuchu czesto tez mam mdlosci ranojestem czesto zmeczona praktycznie to nie moge sie wyspac klade sie wczesnie spac kolo 20 a wstaje nawet o 7 i jestem niewyspana zmeczona jakbym wgl nie spala robilam badania z krwi nic zlego sie nie dzieje mieze sobie temperature ciala jest normalna 36.7 bol jajnikow mam do teraz i jeszcze dzis pojawil sie bialy gestu sluz nie wiem co robic a wizyte u ginekologa mam dopiero za tydzien prosze pomozcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8,9,10,11,12,13,14.stycz.2015 DNI PLODNE(?28 dni cykl?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka9656
Nie tozumiem tych dni cyklu wiec Ci nie za bardzo moge odpowiedziec ale mam taki kaledarzyk z dniami plodnymi itp no to owulacjia zaczela mi sie 29 i skonczyla sie 5 a puzniej zaczely sie dni plodne i trwaly do 7 a teraz nie wiem co sie zaczelo nie mam zaznaczone w rym kaledarzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×