Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

drzwi Dierre uwaga

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio w Warszawie dochodzi do wielu włamań na osiedlach z drzwiami i zamkiem Dierre, chodzi o zamek który można otworzyć kluczem kupionym na allegro. Artykuł na ten temat: http://supermarket.blox.pl/2014/11/Masz-drzwi-antywlamaniowe-wyprodukowane-przed.html zamek w drzwiach można wymienić za 720 zl ale podobno pasuje tez tanszy zamek Gerdy (i pewniejszy) czy ktoś może robił już taką wymianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja wymieniałem miesiąc temu, wszystko gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o wymianę zamków, to myślę, że lepiej niech to zrobi specjalista. Zawsze to bezpieczniej. Ja swoje zamki do drzwi wejściowych wymieniałam z pomocą tej ekipy - http://www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl/wymiana-zamkow.html Dodatkowo mają sporo zabezpieczeń jeśli chodzi o ochronę przed włamaniem, więc można zrobić u nich takie rozeznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już faktycznie jak wymieniać to najlepiej na Gerdę, bez dwóch zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli mamy dylematy przy wyborze drzwi oraz zamkow to lepiej jednak skorzystac z porad takich ekspertow jak np. www.pogotowie-zamkowe-warszawa.pl sama mialam wiele problemow przez zabranie się do tego po swojemu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, najlepiej zwrócić się do specjalistów, ja konsultowałam się z www.jeden-klucz.pl i dzięki nim zainstalowałam w domu system jednego klucza, który niesamowicie ułatwia życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam ten zamek i poprosiłam o wymianę zamka www.pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl bo bałam się, że ktoś mi wejdzie do mieszkania. Wymienili mi na znacznie lepszy zamek i teraz mam pewność, że nikt się nie włamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj, że kazde drzwi, nawet te nowe trzeba dodatkowo zabezpieczyc inym zamkiem. kup sobie takie w www.pogotowie-zamkowe-3s.pl/ i zamontuj samodzielnie bądź przy pomocy fachowcow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mowa o włamaniach - pamiętajcie że zamki czy też drzwi antywlamaniowe to nie wszystko. Warto pomyslec takze o alarmie, ktory daje o wiele wiecej bezpeiczenstwa. Przejrzyjdcie oferte: www.atline.pl . moze cos bedzie lepszym pomyslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jak co, ale na drzwiach wejściowych nie ma co oszczędzać i lepiej dołożyć parę groszy więcej, a mieć porządne antywłamaniówki niż się stresować. Tak jak w firmie http://rotombud.pl sprzedają tylko sprawdzone pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Maż uparł się na wymianę drzwi wejściowych, zdecydowaliśmy się na firmę Gerda. Nie załujemy decyzji, warto było zainwestować, drzwi są bardzo ładne i przy okazji bezpieczne, antywłamaniowe. Mają fajną projekcję, jakiej nie znalezlismy w konkurencyjnych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×