Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość louissse

Zapłodnienie palcem jest NIEMOŻLIWE

Polecane posty

Gość louissse

W związku z tym, że ostatnio na różnych forach ciągle można przeczytać "wsadził mi palec ze spermą, czy mogę być w ciąży???" (albo co gorsza: wsadzałam palce, po chce zajść) zrobiliśmy z narzeczonym eksperyment i wsadzaliśmy palce ze świeżutką spermą w moje dni płodne, wszystkie dni płodne. I nie jestem w ciąży. WIęc wszem i wobec ogłaszam, że nie, nie jest możliwym zajście w ciążę w taki sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to robi pan doktor to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu uwazasz ze niemozlowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jesteś niepłodna, to nawet palce ci nie pomogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zna ktoś kogoś kto naprawdę tak zaciążył ?:D:D Ogarnijcie się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louissse
Nie jesteśmy bezpłodni, bo mamy już 3letniego brzdąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louissse
"Zrobionego" w tradycyjny sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louissse
nawet zapłodnienie sperma przeniesiona na palcu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dzieci dzieci...niewiele jeszcze wiecie niestety. Zapolodnienie jest mozliwe nawet wskutek pettingu i pieszczot nawet nie trzeba wkladac palców do wnetrza pochwy.Moja ciocia tak zaszla dawno temu a jedna koleżanka calkiem niedawno.Wystarczy zeby sperma znalazla sie w okolicach wejscia do pochwy jezeli plemniki sa silne a sluz sprzyjajacy jest to mozliwe.Ale dalej sie licytujcie jak dzieci.Kazdy organizm jest inny inny sluz inne plemniki wiec to nie jest regula ale jest mozliwe.Finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie jakbym czytała "Bravo" znowu :D Tak tak, a jak usiądziesz na desce po chłopaku to też zaciążysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a zna ktoś kogoś kto naprawdę tak zaciążył ?smiech.gifsmiech.gif Ogarnijcie sięsmiech.gif xxx Ja tak zaszłam. Miałam dni płodne. Któreś z nas miało spermę na palcach. Możliwe, że ja nie wytarłam rąk jak trzeba i się tylko podrapałam, przynajmniej tak mi się kojarzy. Córka ma 14 lat. Moja mama mi później powiedziała, że mój kuzyn został ojcem w podobny sposób. Drugie dziecko z prospermy. Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
louissse już ci wierzę w te eksperymenty. Trzeba być debilem, żeby tak sprawdzać, chyba, że starasz się o drugie. Sperma s*****e nierówna. Jeden facet ma słabe plemniki, inne silne, jeszcze inny bardzo silne. Widocznie mój maż ma bardzo silne plemniki skoro dwa razy zaszłam w ciążę "na około".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szansa na ciążę jest niewielka, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby do pochwy została przeniesiona odpowiednia do zapłodnienia liczba plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louissse
Tak, chcemy mieć drugie dziecko, toteż jeden miesiąc postanowiliśmy posprawdzać problemy nastolatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można zajść w ciążę poprzez petting? w opisanych okolicznościach szansa na ciążę jest praktycznie zerowa. Najprawdopodobniej w ogóle nie było plemników do zapłodnienia komórki jajowej. Rzadko kiedy w preejakulacie znajduje się dostateczna do zapłodnienia liczba plemników i nie należy spodziewać się, że po przebyciu takiej, jak Pan opisał, drogi plemniki przeżyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louissse
My nie testowaliśmy preejakulatu,tylko spermę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co się "podrapała i tak zaszła"- chcesz powiedzieć, że we wszystkie dni płodne nie uprawiałaś seksu tylko raz się "podrapałaś" i zaszłaś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha ta od podrapania jest świetna:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa miesiące temu urodziła mi się córeczka poczęta w taki oto właśnie przypadkowy sposób. Ona mi buźką ja jej rączką a jej było mało no to teraz mamy maleńką, to była jednorazowa akcja potem nie spaliśmy już razem ani nic sami się dziwiliśmy, co prawda badań jeszcze nie robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×