Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka kuchnia?

Polecane posty

Gość gość

nie mam pojęcia co zrobić z moimi starymi szafkami kuchennymi? co teraz jest w modzie? jakieś kolory szafek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnia jest naszą pasją. Każdy projekt tworzymy uwzględniając indywidualne potrzeby naszych Klientów. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednie fornty szafek. Wspólnie stworzycie projekt Twojej wymarzonej kuchni. To właśnie dzięki aranżacji kuchni lepiej nam się spędza tam czas, przyjemniej przygotowuje posiłki, a także czujemy się w niej komfortowo. Nasi specjaliści spełnią Twoje oczekiwania. Tworzymy unikalne projekty, montujemy szafki. Nasze meble są bardzo wytrzymałe, dajemy na nie również 5-letnią gwarancję. Chcesz się wyróżniać? Stworzymy dla Ciebie meble, które będą wyróżniać się spośród innych, dzięki wykorzystywanej przez nas innowacyjnej technice. Nasze salony są w wielu miastach w całej Polsce. Wejdź na naszą stroną i sprawdź naszą ofertę. zapraszamy WFM KUCHNIE http://www.wfm-kuchnie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam w planie remont kuchni i nowe meble oraz piec i lodowke. Mam kuchnie dluga na 3m i szeroka na 2.70m+do tego pomiesz czenie z oknem,ktore teraz sluzy jako jadalnia-3m×1.30m.Typowa kuchnia kiszka,gdzie meble musza byc po obu stronach tylko nie wiem jakie...I musi byc nowa podloga i cos na sciane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://allinside.pl/ mają bardzo fajne meble kuchenne, warto zajrzeć, Ja mam od nich mebel w sypialni i myślę nad meblami do kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anihilator76
O dawien dawna najmodniejsza jest biel - choć ja osobiście nie lubię. Ja preferuję naturę, a więc wybrałabym drewno. Wszystko jest kwestią gustu. Nie patrz na modę ale na to w czym Ty dobrze się czujesz. Twoja kuchnia będzie Twoim azylem. Jak urządzisz ją w kolorach, które współgrają z Tobą to będziesz chętniej gotowała i przebywała w tym pomieszczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawien dawna najmodniejsza jest biel - choć ja osobiście nie lubię. Ja preferuję naturę, a więc wybrałabym drewno. Wszystko jest kwestią gustu. Nie patrz na modę ale na to w czym Ty dobrze się czujesz. Twoja kuchnia będzie Twoim azylem. Jak urządzisz ją w kolorach, które współgrają z Tobą to będziesz chętniej gotowała i przebywała w tym pomieszczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare szafki wymieniłabym na cos nowego - ew. odświeżyła, ale z tym to chyba duzo roboty. Ja wymieniłam na nowe, zakupiłam meble do kuchni na zamówienie tutaj - http://www.verlani.com/ nie było żadnego problemu, a mojej kuchni wyszło to na dobre pod względem estetycznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoją kuchnię zamówiłam w firmi kuchnie molto z wrocławia - profesjonaliści w każdym calu! świetnie zaprojektowali wszystko i wykonali na jak najwyższym poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze wspominam współpracę z firmą Kuchnie Molto - szybko sprawnie i rzeczowo odmienili moją kuchnię nie do poznania. uwielbiam nowoczesność a od nich to dostałam i to w najwyższej jakości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica00
Podobnie jak powyższe osoby, mogę polecić kuchnie Molto. Świetnie zrobione - są idealnie wymierzone, dobrze pasują, mają bardzo dobre materiały, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam www.omegameble.com.pl zrobili mi piękny fornir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje szafki przemalowałam na biało zwykłą farbą olejną i wygląda naprawdę dobrze teraz. Juz mi się znudził poprzedni kolor, więc też ptrzebowałam zmiany. Dodatkowo połozyłam jedna warstwę takiej pozłacanej terakoty, którą kupiłam w http://edan.krakow.pl/, wygląda to naprawdę fajnie, mała zmiana a efekt mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli szukacie mebli do kuchni, w dobrych cenach i lepszej jakosci niż Ikea,m to sprawdźcie sobie http://roka69.pl - świetny wybór, indywidualne podejście i ceny bardzo, bardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA uwielbiam gotować przy lampce wina ;) dodając również i do potraw ;) wieczorkiem dla męża jest to niezły afrodyzjak, dlatego gdy mój mąż wiedział już o co chodzi zaczął kupować mi dobrej jakości wina( cwaniaczek ), ale nie miałam jak i gdzie tego trzymać wiec chciałam kupić jakąś półkę lub stojak ładnie wyglądający i znalazłam coś takiego ;) www.pl.ericolusso.com najładniejsze to drzewko na ścianie ;) PIĘKNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteście na etapie urządzania kuchni to polecam wam zajrzeć na stronę www.alumex.koszalin.pl Jest to firma, która zajmuje się wykonywaniem frontów kuchennych. Oferują fronty aluminiowe i szklane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o kuchnię chodzi to sprawdźcie sobie firmę Verlani http://verlani.com/ Mamy od nich meble do kuchni i blat kwarcowy. Obie rzeczy są solidne, porządnie wykonane. Blat bardzo dobry, wytrzymały w praktyce. Co do mebli kuchennych to wybraliśmy lite drewno bo najdłużej nam posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rarta90
Zgadzam się dobre winko można wypić i dodać do potraw. Mięska pysznie smakują z dodatkiem czerwonego. Mąż uwielbia takie rózne pieczyste, ale krojenie ich na gorąco często bywa problematyczne. Ja do tego kupiłam na superwnetrze.pl specjalne szczypce. Mówię wam ekstra sprawa i nadają się nie tylko do krojenia gorącego mięsa, używam ich do wielu innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanos876
Zabudowa, zabudową – gdzie porady umożliwiające wybór odpowiednich urządzeń? Ja, wybierając sprzęt AGD kierowałem się głównie rekomendacjami innych. I dlatego szukając swojej wymarzonej lodówki, zdecydowałem się na wybór modelu CMGN 6184 firmy Candy wyposażonego w szklany wyświetlacz i moduł WI-FI umożliwiający zdalne sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolony jestem z dużej szafy wnękowej od Kuchnie Solarz – http://kuchniesolarz.pl/. Przede wszystkim drzwi są dobrze zamontowane, nie wypadają z szyny, jeżdżą bezproblemowo. Cała szafa została zrobiona na wymiar na podzespołach od Komandora, także jest nadzieja że szafa będzie nam służyć przez długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mieszkaniu dwupokojowym trafiła mi się bardzo mała kuchnia. Chciałem tylko blat, pod blatem szafki, miejsce na kuchenkę, zabudowa lodówki przy okazji. Taka mocno minimalistyczna wersja. Zależało mi głównie na wytrzymałym, eleganckim blacie. Fajny projekt przedstawiono mi już na starcie w http://www.adolux-meble.pl/kuchnie.html. Widziałem, że dobra opcja od początku, bo naprawdę nic nie ściemniają i nie ma takiej typowo marketingowej gadki, tylko zrozumienie klienta. Z tego powodu zostawiam namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inehi

A jakiej firmy macie sprzęt? Jestem przed ostatecznym podjęciem decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitre

Chyba większość sprzętów mam z Electroluxa. Płytę indukcyjną, piekarnik. Teraz chcę kupić zmywarkę bo stara odmówiła posłuszeństwa. Wybrałam sobie też z Electroluxa taką z funkcją QuickSelect - czyli ja ustawiam czas, a zmywarka sama ustawia najlepszy program, optymalny pod każdym względem. I chyba się na nią zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka

Dla mnie gotowanie i płyta. @inehi u nas electrolux, a konkretnie Pure Bridge/Infinite. Bardzo polecam uwadze. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×