Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tradycyjny czy z kamienia

Zlew z marmuru poradzcie mi prosze

Polecane posty

Gość Tradycyjny czy z kamienia

Czy ma ktos/moze mial zlew w ksztalcie misy wykonany z marmuru? Zastanawiam sie nad kupnem takiego ale jak zaczelam czytca, ze trzeba byc ostroznym przy uzytkowaniu, czyszczeniu to juz nie jestem taka pewna czy chce taki zlew. Ma ktos jakies doswiadczenia z tym? Chodzi mi o cos tego typu: http://www.kijora.com.pl/?m=produkty http://www.umywalkizmarmuru.pl/ W sklepie poradzono mi, ze przed uzyciem najlepiej zabezpieczyc zlew takim specjalnym woskiem, ale dopiero w domu doczytalam zasady czyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycyjny czy z kamienia
Chyba wszyscy maja ceramiczne :) Moze ktos jednak jest kto ma umywalke z kamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą "mądrości" z drugiej ręki, bo moi znajomi mieli takie cudo. Trzeba bardzo pilnować tego impregnowania, bo marmur bardzo łatwo się plami. Odłożysz mydło i jest plama na amen, tj. taka wymagająca zeszlifowania całości, a ciężko znaleźć chętnych do takich drobnych zleceń. Za to wyglądają świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycyjny czy  z kamienia
Podobno jak sie zaimpregnuje woskiem raz na jakis czas to jest spokoj. Kolor kremowy wiec mysle ze az tak bardzo nie bedzie nic widac. Ale boje sie troche bo nigdy nie mialam do czynienia z taka umywalka i chcialabym poznac opinie ludzi ktorzy je maja/mieli Czasami to jest tak, ze czlowiek boi sie sprobowac czegos innego, wybiera popularna opcje, a tak naprawde skoro sprzedaja takie umywalki to przeciez one sa do uzywania a nie do patrzenia. Czekam na wiecej opinii i dziekuje za powyzsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam czarny marmur-owszem odpalamia sie latwo ale tez latwo schodzi plama-np ocet albo najlepiej raz na czas zeby byl rownomierny -domestos tyle ze troche wyblaknie. Nie jest uciazliwy jakos w czyszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycyjny czy z kamienia
To mnie troche pocieszylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycyjny czy z kamienia
Ma ktos jeszcze jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się wypowiem bo to akurat "mój klimat". Od niedawna posiadam umywalkę z marmuru w łazience wykonaną ręcznie w Indonezji. W teorii mogłabym dużo powiedzieć bo zajmuję się tą branżą ale w praktyce dopiero od kilku miesięcy w użytkowaniu. Najlepiej zabezpieczyć kamień impregnatem. My akurat wykorzystujemy impregnaty firmy Novol ale z pewnością na rynku jest szeroki wybór. Na codzień wystarczy przemywać umywalkę wodą za pomocą gąbki. Można użyć delikatnego detergentu. Żadnych silnie żrących. Natura tworzy najpiękniejsze rzeczy :) Troszkę nieśmiało zareklamuję bo to piękne rzeczy, które warto pokazać :) http://industone.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli szukasz odpowiedniej firmy do jego wykonanai to osobiscie moge mocno polecic www.marwen.com.pl swietne rozwiazania i wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×