Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wilgotna cipka

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, mam do was pytanie. Czy cipka powinna być stale wilgotna w środku? Bo jak jak włoże palca znienacka bez żadnego podniecenia to czuje tam w środku taką wilgoć i palec po wyjęciu jest w takim rzadkim śluzie. Okres mam od pół roku. I czasem jakiś czas temu przed pierwszym okresem miałam śluz, ale od tamtego czasu nie miałam ani razu. Czy wszystko jest ze mną w porządku? Jestem młoda i dopiero poznaje swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez paniki.Jak czytam to dopiero od niedawna masz okres(pol roku).Zostaw swoja dziurke i nie grzeb tam bo jakiegos zapalenia jeszcze dostaniesz.Po prostu dojrzewasz,hormony buzuja i nie zawsze mozesz byc mokra.Spokojnie:) I zajmij sie moze nauka,a nie grzebaniem w kroczu?-bo to polrocze tuz tuz...ksiazki,zeszyty a rece zajmij pisaniem. MonikaMonis bez przesady!!!!!!!!!!!!! do jakiego lekarza!!! kobito! tu mowimy o dziecku a nie o dojrzealej kobiecie co ma suchoty i przez to wspolzyc nie moze! Rady z dooopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cipkę nie powinno się masturbować i nie ruszac bo będą problemy.Jak przyjdzie czas to chłopcy będą ci ją lizać i ssać.Robiąc Tobie minetke a Ty im laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest dobrze. Powinnaś mieć pochwę nawilżoną, taka jest naturalna fizjologia. Jeśli masz jakieś wątpliwości to idź do gabinetu ginekologicznego na badania. Ja chodzę regularnie na badania ginekologiczne do gabinetu doktor Anny Kluz Kowal http://gabinetginekologicznybialystok.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×