Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szpakuu

ZARABIAJ GDY MASZ WŁĄCZONY KOMPUTER.

Polecane posty

Gość szpakuu

Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym zaprezentować świeży projekt alexa master. Wystarczy mieć włączoną odpowiednią stronę w przeglądarce internetowej, a ona będzie wyświetlała odpowiednie reklamy za które są nam przyznawane pieniądze. Minimum do wypłaty jest bardzo małe i wynosi 1 dolar, więc dosyć łatwo jest to zarobić. Ja osobiście w tym programie zarabiam około 7$ tygodniowo, mając włączony komputer kilka godzin dziennie ( podczas normalnego korzystania z komputera). Dodatkowo KAŻDY kto zarejestruje się z mojego linku dostaje 0.3$ REJESTRACJA : http://system.alexamaster.com/earn.php?Master=2116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to fajna sprawa z tym autosurfem, ale mam pytanie : jak mam dostęp do kilku komputerów które są ciągle włączone to mogę zarabiać jeszcze więcej włączając to na nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakuu
Tak, mając dostęp do więcej niż jednego komputera, możesz włączyć również na nich, i wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze idą na twoje konto, mam nadzieje że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryj
chyba jedyny godny uwagi autosurf, az zal ze nie ma wiecej tego typu programow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka200
dobrze ze nie trzeba instalowac zadnych durnych programow z wirusami, bo mam już ich po dziurki w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 1 pytanie, jak właściwie zacząć tu zarabiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakuu
wystarczy się zalogować, kliknąć "earn points" w lewym dolnym rogu a pozniej star autosurf i tyle. Nastepnie mozesz robic na komputerze co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka200
pierwsze 2$ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśś
Ja codziennie w pracy na 8 godzin to ur******** i powoli dolarki się nabijają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryr anonim internauta

kurde fajne.... ja jednak wolałbym mieć pobrany i zainstalowany programik który jest tam włączony w ukryciu i.... pieniądze się nabijają przeciwnie do jednego z poprzedników.... do doopy to trochę, bo nienawidzę reklam (chyba że nie beda kazali mi wylaczyc adblocka) i trzeba mieć włączony internet i przeglądarkę.... poza tym to co0ol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×