Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOSOS

Jak znalezliście pracę??

Polecane posty

Gość LOSOS

Jak znalezliście pracę?? Brak odzewu na wysyłane CV. Na gumtree ani oxl nie ma ogłoszeń z mojej dziedziny. na jakich stronach pracodawcy umieszczają ogłoszenia? Snutno mi, pracy nie mogę znaleść od września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w Irlandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie. Praca jest ale robic nei ma komu. Bo za malo płaca , bo to bo tamto. Taka prawda. Ofert pracy jest duzo ale brakuje np wykwalifikowanych robotnikow. A wiekszosc mowi ze za takie pieniadze robic nie bedzie. Polacy umieja tylko narzekac i siedziec w domu i czekac az im ktos wszystko podstawi pod pysk. Taka prawda. Mozecie mnie j**ac teraz ale wystarczy sie rozejrzec i kazdy stwierdzi ze tak niestety jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOSOS
ale jak mam znaleść tą pracę?? GDZIE PRACODAWCY POSZUKUJĄ PRACOWNIKÓW?! Napisałam już że na gumtree czy oxl NIE MA OFERT, oczywiście rozsyłam CV na chybił trafił do różnych miejsc ale to nie przynosi rezultatów! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos ma kilka lat doswiadczenia i nie ma rodziny to dlaczego ma pracowac za grosze, ludzie sie cenia, co innego jak sa dzieci do wychowania to wtedy trzeba pracowac za grosze zeby je utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomości się liczą i ytyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze, liczą się chęci i dobra motywacja. Też dość długo szukałam ale mimo wszystko udało mi się znaleźć i to bardzo dobrą prace, dokładnie to przez stronę rekrutacyjnarewolucja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riawebbocom1972euqjx
ale jak mam znaleść tą pracę?? GDZIE PRACODAWCY POSZUKUJĄ PRACOWNIKÓW?! Napisałam już że na gumtree czy oxl NIE MA OFERT, oczywiście rozsyłam CV na chybił trafił do różnych miejsc ale to nie przynosi rezultatów! Jasne http://10u.nl/j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hinleloba1974dmeye
ale jak mam znaleść tą pracę?? GDZIE PRACODAWCY POSZUKUJĄ PRACOWNIKÓW?! Napisałam już że na gumtree czy oxl NIE MA OFERT, oczywiście rozsyłam CV na chybił trafił do różnych miejsc ale to nie przynosi rezultatów! Jasne http://s.haza.fr/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj też rejestracji na rekrutacyjnarewolucja.pl Tam także jest dużo ofert ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałeś może tutaj - rekrutacyjnarewolucja.pl, znajduję się tam wiele ofert pracy, które na pewno przykują Twoją uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Tera
Ja też długo szukałam, aż zdecydowałam się wyjechać za granicę i zarobić. Pracy szukałam przez pośredników, ale u tego dostałam najlepsze oferty http://www.teamwork.com.pl. Może warto czasem zaryzykować i wyjechać? Tylko sprawdzone miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×