Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

W jakim wieku zaczełyście sie same utrzymywać?

Polecane posty

Gość gość
wystarczajaco szybko zeby z niektorymi synalkami bogatych tatusiow porozmawiac po mesku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz na mysli mowiac oduzaleznienie sie od rodzicow? Bo jak robilem to mamie dawalem na jedzenie na dom, wiec sie usamodzielnilem? Teraz zmieniam robote, czekam na telefony xd. Ale nie wiem czy do tego collegu ide we wrzesniu, jak pojde to znowu bede na utrzymaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wieku 21 lat dostałam od rodziców mieszkanie, musiałam iść do pracy żeby utrzymać je i siebie, zarabiałam mało około 1000 zł, więc jeszcze mi pomagali finansowo tak do 23 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 22 lata i nadal nie utrzymuję się sama (robi to chłopak i częściowo mój ojciec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z innej beczki do autorki tematu. Sluchasz Metalliki lub Queen'u? Moglabys mi polecic jakis utwor, ballade ktora mowi o szczesliwej milosci? Sorry za offtop :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, a cos z klimatow rockowych? raczej nie metalowych. Kurcze, to ma byc piosenka z dedykacja dla mlodej pary na weselu :p a oni oboje sluchaja tamtych zespolow. Jakbys mogla polecic ballade rockowa o szczesliwej milosci, bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki cynicfm, fajna propozycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utrzymuje sie od 18 r.z sama,wyprowadzilam sie z domu,bo nie moglam wytrzymac z ojcem alkoholikiem i matka ktora miala juz wszystko gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 25 lat a nadal nie utrzymuje się sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×