Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czemu moje życie jest w większości nudne? Nie zasługuję na to.

Polecane posty

Gość gość
no pomyślmy...może dlatego, że nie masz znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo takie jest życie amelinium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama na to narzekałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ona po prostu mówi z własnej autopsji kasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sama na to narzekałaś " no to teraz juz wiem, że na pewno pomyliłaś mnie z kimś innym 🖐️ "nie, ona po prostu mówi z własnej autopsji kasiu " Przerzuca na mnie swoje projekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była by ci lepiej gdybyś słuchała prawdziwej muzyki .Przez sluchanie darcia tak masz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co byś chciała robić żeby nie było nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak wiem co chce, po zastanowieniu - wybrać sie w długą i daleką podróż, bez durnych biur podróży, dziką i spontaniczną, bez planów, z spaniem w namiocie w losowych miejscach, jedzeniem konserw turystycznych, zarabianiem pieniędzy przez granie na gitarze i żebranie - najlepiej taka podróż na rowerze lub autostopem. To jest wolnośc. Tylko kto by chcial ze mną coś takiego robić, skoro nawet wyjazd na woodstock jest dla wielu "złem koniecznym" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwolnić sie z tej schematycznej, podstępnej klatki codziennego życia, być wolna jak ptak, nic nie musieć - tego pragnę z jednej strony, a z drugiej chciałabym znaleźć jakaś stabilizacje w życiu, być kochana, mieć dużo pieniędzy, wychować porzadnie dzieci i zasłynąć w życiu z czegoś, może być artystką a może artystką biznesu. Same sprzeczności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystko i tak sprowadza sie do tego, by na łożu śmierci spokojnie umierać, nie mieć poczucia, ze moje jedyne(to niesprawiedliwe, ze nie ma więcej) życie bylo do d**y i je zmarnowałam :) Chyba nie obchodza was moje wypociny, i ich nie czytacie, czyż nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nihilizm w najczystszej postaci...tacy jak Ty to mają ciężko :P - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytam XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nihilizm? Ale dlaczego? :) "Nihilizm egzystencjalny głosi brak celu, sensu, znaczenia i wartości życia." Ja dostrzegam znaczenie i wartośc życia, zwłaszcza własnego :) Gorzej z jego celem i sensem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co chcesz byc kochana? Mama cie nie kocha? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie i to jest twój problem. Do tego strasznie marudzisz i nie potrafisz cieszyć się z tego co masz. No i nawet nie masz pomysłu na to co byś chciała mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moor wypier/dalaj ty pseudointeligencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma do tego samotnosc? Ja samotnosc odbieram jako o k***a siedze w internecie nei mam z kim pogadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ty masz chyba więcej niż miłość mamy, co? Studiujesz, jeździsz na koncerty, chyba sporo czytasz. Nie powinno być ci nudno. Kogucik - bo ci dziób taśmą owinę....cicho siedź. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie kłóćcie się między sobą :( "Do tego strasznie marudzisz i nie potrafisz cieszyć się z tego co masz." Melancholiczką jestem i domorosłym filozofem, nic na to nie poradzę :P "No i nawet nie masz pomysłu na to co byś chciała mieć" Ale skąd mam wziąśc taki pomysł po zaledwie 20 latach, z których większośc stanowiło dzieciństwo durne i chmurne a dziecięco-nastoletnie nierealne marzenia które wtedy mną zawładneły zostały już utopione w goryczy po zetknięciu sie z prawdziwym życiem :P Gdybym była prosta, jak większośc ludzi, to było by mi łatwiej. Moje działania byłyby podyktowane zdobywaniem pieniędzy i wygody życiowej a nie jakieś idee fix :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam czuje milosc od mamy, od babci, od mamy brata (wujka), po co mi milosc od dziewczyny? :)Widze, ze kasiaszatanistka jest niekochana, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jesteś w tym momencie "prosta", bo robisz to samo co większość ludzi w twoim życiu: chcesz być bogata, kochana, mieć stabilizację i się nie nudzić, tylko nie myślisz o tym jak to osiągnąć. Wysil się trochę i zastanów nad tym co chcesz ze swoim życiem robić bo będziesz tak wegetować do 40tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja tam czuje milosc od mamy, od babci, od mamy brata (wujka), po co mi milosc od dziewczyny?" A ja chce być kochana, facet-bratnia dusza to jedno z moich najwiekszych marzeń i potrzeb. Nie rozśmieszaj mnie z tą babcią i wujkiem. Miłosć rodzinna to zupełnie co innego, brzmisz troche jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wyj****e w chce byc kochany. Szczescia raczej nie odnajdziesz w zyciu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemądrzała, brzydka, nudna, zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk1649
Cap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×