Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość instrument szarpany

Z tęsknoty za

Polecane posty

Gość Instrument szarpany
No chyba nie grube ryby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie ma to jak telefon czy tablet chcą być mądrzejsze od właściciela :) ...sam się zastanawiam czemu jeszcze tego ustrojstwa u siebie nie wyłączyłem, może szło by wolniej pisanie ale baboli mniej by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te grube biorą nawet na małego. Robaczka oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instrument szarpany
Jak już tutaj wcześniej ustalono, jestem gruba, więc mały robaczek wystarczy. Najwyżej zasnę w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babastara
Na macanego najlepiej się łapie :P takiego pstrąga dajmy na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki zamulony akwen, to już nie to :P Górski rwący potok ma być :D baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na macanego to może się wyślizgnąć z ręki! Ale przyjemność pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajek bez instrumentu
Podchodzę do Ciebie. Jak zwykle siedzisz na tym swoim fotelu wpatrując się w ekran monitora. Szefa nie ma, wszystkich wywiało. Jesteś sama . Podchodzę i zachodzę od tyłu. Nachylam się i szepce; -hej śliczna, tęskniłaś? Lekko zbliżam się do szyi odchylając Twoje włosy. -Mogę? Nie czekam jednak na odpowiedź i lekko całuję twój kark, lekko muskam ramiona zbliżając się do ucha -Pięknie pachniesz. Wiesz? Bardzo tęskniłem- szepce do ucha. Uwielbiasz mój głos. Wiem o tym W tym czasie chwytam Twoją głowę i odchylam w moim kierunku. Zbliżam się do ust... dotykam swoje wargi do Twoich. Są wilgotne, smakują tak, że przez moment czuję się zupełnie nierealnie. Obracam Cię do siebie i patrzę w oczy :) hmmmmm widzę, że Ty również :) Teraz wsuwam swoją dłoń miedzy Twoje uda. Dotykam i czuję materiał Twoich koronkowych majteczek. Lekko przesuwam dłoń by przypomnieć "jej" o sobie :) Tak pamięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×