Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Zalewa mnie ...

Polecane posty

krew przez to co się z tym forum dzieje [zły] A wolałabym inny powód wilgoci czuć :P Awa nadal na loda masz ochotę ? Ja jednak przy boskiej posturze zostaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska,no u matu też nie działa.niech mi ktoś zarzuci tylko,że to ja się w pracy opierdalam.a co do środy,to może być codziennie jak dla mnie.:-D Aaaaa Murzyński chuj ci w dupę gościu nieproszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niespotykane slownictwo u kobiety ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza sie kazdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awuś, PSu nie idzie dziś tu normalnie rozmawiać gość w żadnym języku nie rozumie, a widać że przekleństwa go jeszcze bardziej kręcą . Nie zrobię mu tej przyjemności, żeby doszedł i ochlapał pampersa :O ...więc wolę już się na dziś pożegnać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiziuniu zdrowiej,energii chochlą z innego źródła naczerp i wróć.mnie to g****o już śmierdzieć przestało,palca więcej używam przy przerzucaniu,a sprawny palec to zaleta.jest git...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boska pazura pokazała :classic_cool: Takie mnie kręcą najbardziej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSu to kobieta ponoć jest strażniczką ogniska.:-) mnie wyrywa stąd dziś też wcześniej,tzn za chwil parę. Trzeba zdaje się ćwiczyć cierpliwość a to w moim przypadku dobra nauka,więc wrócę.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieseksmirdzoncy
No cusz cos w tym jest moje posty tesz nie dohodzo hyba za wolne so cienszko stwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Awarią to trzeba uważać , chwila nieuwagi i zamiast rozniecenia ognia to może nas kompletnie zalać :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×