Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelika233

Chudnij Jedząc Co chcesz

Polecane posty

Gość Angelika233

Witam, na początek wrzucę moje zdjęcie jak wyglądałam a jak wyglądam screenshu.com/static/uploads/temporary/86/n0/ch/91r0iq.jpg Większość z was pomysli że to niemożliwe, jednak mnie się udało trzymając dietę , i ćwicząc 2 razy w tygodniu w rok zrobiłam taką sylwetkę. Dietę kupiłam od dietetyka, nie jest ona głodowa można spokojnie się na jeść płaciłam za nią 500 zł, ale uważam że każda z was tak jak ja powinna mieć okazję się odchudzić dlatego udostępniam ją wam za darmo odezwijcie się do mnie na maila: doromnikla@wp.pl to ją wyślę korzystajcie moje drogie wystarczy tylko drogę samozaparcia i możecie wyglądać jak chcecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonduelka3
Oczywiscie można jeść co się chce tylko w jakich ilościach. Ja staram się nie podjadać , ostatni posiłek mam o 18, ćwicze kilka razy w tygodniu, a do tego dodaje zieloną kawę max - waga spadła u mnie ok.3kg. w 2 tygodnie, to chyba dobrze ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie myśle , że jedząc co się da chudniesz- trzeba troche uważać a ostatni posiłek starać się zjeść do 19 max.Nie zapomnijmy o ćwiczeniach bo bez tego to ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×