Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie jest ryzyko i kiedy najlepiej spr???

Polecane posty

Gość gość

Witam. Przejde od razu do sedna. Przez ostatnie kilka tygodni zylam w sporym stresie. Ostatnio nawet zdarzylo mi sie obudzic nad ranem z uczuciem strachu do tego chcialo mi sie wymiotowac a caly swiat wirowal dookola przez co nie moglam zlapac rownowagi. Bylo to 8 smego stycznia wtedy tez zrobilam test by spr czy to ciaza i byl negatywny. Okres zawsze mialam regularnie plus minus jeden dzien. W listopadzie i grudniu byl 12 stego. W tym mcu natomiast spoznia sie juz i brak tez objawow.. wspolzylam z partnerem przed spodziewana miesiaczka 9,10,11 stycznia bez zabezpieczenia i do konca. Wczesniej tez nam sie to zdarzalo poniewaz dni przed okresem sa bezplodne i okres zawsze byl na czas. Pozatym ciaza nie byla by problemem. Moje pytanie brzmi skoro okresu jeszcze nie ma to czy moze to byc wynik stresu i czy cykl wtedy jakos sie przestawia? Kiedy najlepiej zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test najlepiej zrobic z pierwszego moczu w dniu spodziewanej miesiączki... ale po terminie na bank tez wyjdzie... najlepiej zrób mniej więcej w tym okresie a nastepny powtórz po kilku dniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×