Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam! Obecnie jestem w 33 tygodniu ciąży, przytyłam od początku ciąży 15 kilo, porobily mi się rozstepy do tego mam ciąże zagrożoną i nie moge za bardzo nic robić... Czuje się jakaś spowolniona w reakcji, łupie mnie cały czas w krzyżu (rwa kulszowa), do tego dochodzi ta okropna zgaga po każdym posiłku/kęsie. Cera mi się popsuła, jakieś krostki dziwne niby to zmiany hormonalne... Jak sobie pomyśle że to wszystko dla mojego maleństwa, które ma się urodzić to jakoś mi się humor poprawia, a tak to wam mówie-klapa totalana. A jak u was przebiega ciąża? Napiszcie mi coś o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze cellilit,pozniej wypadajace wlosy.Ale jak bedziesz po porodzie i bedziesz siebie dbac to wiekszosc ustapi.Rozstepy zbledna,zgaga przejdzie,wroci energia.Ja to wszystko olewalam,przezylam 2 razy i niezle wygladam.Nie jestem mloda 20 wiec tez tak nie bede wygladac.Pociesze cie moje kolezanki po 30 nie rodzily a sypia sie jak my rodzace.Natura ma swoje prawa do 30 wszystkie jestesmy piekne i mlode,po 30 zaczynamy sie starzec,ot zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 34,tez mam zgage przytyłam 16 kilo,roztepy mam lekkie po pierwszej ciązy na biodrach a na brzuchu zero,dzisiaj rano miałam dosc silne bóle brzucha jak na okres i promieniowało do krzyza ale przeszło i narazie spokój wiec nie panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32tydzien. Przytylam ok 8kg. Rozstepow jeszcze nie mam,ale nie licze,ze ich nie bedzie. Pewnie wyskocza pod koniec ciazy,bo brzuch swedzi... Kilogramy poszly mi w du\psko i uda. Pojawil sie celulit... Zgagi nie mam,ale jak leze na boku dluzej niz 15min to gniecie mnie w zebrach. Biora bola podczas lezenia masakrycznie... Brzuch ciagnie, spojenie lonowe strzela i boli jakbym przejechala 50km na rowerze...Cycki sie obnizyly... Ale jak Mala zaczyna kopac,to sie usmiecham i zapominam o calym bolu,bo wiem,ze warto pocierpiec :) A ciaze tez mam od poczatku z niespodziankami (plamienia,pobyty w szpitalu itp),.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×