Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prestiżowa_Dama

Dlaczego na uczelniach toleruje się biedaków z patologicznych rodzin?

Polecane posty

Gość Prestiżowa_Dama

Kiedyś pójście na studia to był prestiż, znaczyło przynależność do elity. A teraz? Ze mną na roku studiuje co najmniej kilku synów pracowników fizycznych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prstiżowa bo studia to żaden prestiż i tyle. Teraz każdy gamoń za kase ma wyższe :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci ojcowie co zarabiaja fizycznie to nie znaczy ze zarabiaja mało no chyba ze to zwykli pomocnicy a budowie np. mój wuja ma firme budowlana w ktorj sam pracuje jako murarz ma ze 180zl dniówki niekiedy na budowe wypożycza swój wózek widłowy to wtedy wychodzi ze 300zl na dzień ja pracuje u niego jako zwykły pomocnik to mam 85zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam średnie bez matury a pochodze z bogatej rodziny to co mam walić na studia teraz każdy debil może se studia skończyć 80% moich znajomych skończyło studia i siedza bez pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoseCallejon
Och, Królewno, przepraszam, że oddycham tym samym powietrzem i tak samo jak Ty robię kupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami ci biedacy z patologi mogą być wybitnie uzdolnieni i oni mogą zmieniać świat mogą wymyślać cuda techniki o których nie marzysz więc nie skreślaj ich tylko dlatego bo sa biedni i z patologi a ida tacy na studia aby skończyć z biedą i patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, już sam tytuł świadczy o tobie... Jesteś pustą lalą bez mózgu i nigdy nie dorownasz tym biedakom z patologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartość człowieka pusta laluniu nie określa ani grubość portfela ani jego status społeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadaj sobie raczej pytanie, dlaczego jesteś taka pusta, narcystyczna kobieto. Ja pochodzę z domu, który nazywasz elitami, zamożnego i sama też mam dobre studia i dobrze zarabiam, a nigdy nikogo tak jak Ty nie oceniam i nawet mi to do głowy nie przyszło. Człowieka ocenia się za to, jaki jest, a nie ile zarabiają jego rodzice czy on. Ale tacy materialiści jak Ty tylko myślą o pieniądzach. To oni są wartościowi, nie Ty. Zastanów się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×