Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekaw1

zazdrość a pożadanie

Polecane posty

Gość ciekaw1

Pytanie do kobiet. Jeżeli wasz facet da wam powód do zazdrości to macie wiekszą ochotę potem z nim na sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erozzzja
Zdecydowanie nie. Jeśli facet celowo wzbudza we mnie zazdrość, to jest mi przykro, nie ma mowy o pożądaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksyczny układ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaw1
Na imprezie tanecznej mocno zakrapianej bawilem się sporo z taką blądyneczką, na koniec odprowadziła mnie jeszcze do auta. Moja kobieta była zazdrosna szczególnie o to odprowadzenie. Nzstepnego dnia miałem z nią niesamowity sex. kiedyś wcześniej też coś podobnego było. Myslałem że zazdrość podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erozzzja
Widocznie Twoją kobietę podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysnułabym tezę, iż nie zazdrość ją podnieciła a poczuła się zagrożona i poprzez taki seks chciała Ci pokazać, że jest lepsza od tej blondynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że chciała pokazać, że lepszej od niej nie znajdziesz. Zwyczajnie poczuła się zagrożona. Szczerze wątpię żeby ją to podnieciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaw1
Ale większość kobiet opowiedziała się zdecydowanie naNIE. 07.02 mam zaproszenie na imprezę i skład będzie chyba podobny. A może i ona się dobrze bawiła a ja nie zauważyłem. Bo dziwne że chodziło jej tylko o odprowadzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaw1
Dlatego pytam kobiet:-) Madelline ale jesteś zgodna z Tabasko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak zgodnie Ci odpowiedziałyśmy, to może warto, to rozważyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekaw1 Jeśli co najmniej dwie osoby mówią Ci to samo oznacza to, iż mają rację więc...płyń z prądem zamiast pod prąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaw1
Miałem nadzieję że się mylicie. Podrywanie kobiet to taka przyjemna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie podnieca. Lubie widziec ze moj facet podoba sie innym dziewczyna. Jest przystojny i z poczuciem humoru. Nie dziwie sie im. Ale on swiata poza mna nie widzi wiec sie zupelnie zagrozona nie czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i fajna ta zabawa ale dla podrywającego. Spójrz na to z perspektywy swojej kobiety a zaręczam Ci, że jej nie jawi się to jako fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaw1
Gość 21.55 jesteś światełkiem w tunelu:-) Normalnie nie jesteśmy szczególnie zaborczą parą. pewnie coś było nie tak z odprowadzaniem. Ja byłem wstawiony więc nie zauważyłem. Ale, ale! 07. 01 jest kolejna i Moja nie powiedziała nie:-) a organizują to jej koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ja twoje zachowanie podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do zazdrości.... jestem w nowym związku i pierwszy raz spotkałam aby facet miał jakieś ale do mojego ubioru. Rzuca mi kąśliwe uwagi ze mam za krótką spódnice albo ze za opiętą bluzkę. Udaje ze tego nie słyszę lub całkowicie zlewam ale trochę to mnie niepokoi bo wcześniej byłam komplementowana a nie krytykowana. Myślicie ze to tylko zazdrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×