Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość08090

kiedy uprawomocni się wyrok?

Polecane posty

Gość gość08090

Witam . We wrześniu zapadł wyrok w sprawie mojego rozwodu, lecz żona się odwołała. Moje pytanie jest takie czy długo jeszcze będę czekał na następną rozprawę? i do kiedy żona musi złożyć komplet dokumentów do apelacji , bo z tego co wiem to jeszcze o czymś zapomniała . Czy jeżeli nie dostarczy kompletnej dokumentacji potrzebnej do odwołania wyrok uprawomocni się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto cie zmuszal brac slub z baba?czekac musisz rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WALDI35
Przy takiej fali rozwodów sądy są zawalone sprawami więc poczekasz.Ja na pierwszą rozprawę czekałem pół roku od kiedy stara złożyła pozew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość08090
ja czekałem ponad 10 miesięcy , więc u ciebie źle nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w spawie cywilnej,ale nie rodzinnej apelacja trwa już pół roku, na razie są przez stronę przeciwną jakieś odwoływania się, specjalne przedłużanie składania dokumentów- sąd wtedy wzywa do uzupełnienia braków kolejne dwa tygodnie itp., rok masz jak w banku,a co zona taka zakochana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość08090
zakochana- nieeee . nie wykonuje zabezpieczenia co do kontaktów z dzieckiem . nie zezwala mi na spotkanie córki , w wyroku została ukarana za to i dlatego złożyła apelację bo musiała by płacić a na to jej nie stać więc .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patefecal1987pfwzc
Witam . We wrześniu zapadł wyrok w sprawie mojego rozwodu, lecz żona się odwołała. Moje pytanie jest takie czy długo jeszcze będę czekał na następną rozprawę? i do kiedy żona musi złożyć komplet dokumentów do apelacji , bo z tego co wiem to jeszcze o czymś zapomniała . Czy jeżeli nie dostarczy kompletnej dokumentacji potrzebnej do odwołania wyrok uprawomocni się . Jasne http://url.callsteam.com/H4K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×