Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wysoka Temp u 15 mies dziecka

Polecane posty

Gość gość

Witam wczoraj moj synek po kapieli zjadl mleczko poszedl spac i bylo wszystko ok po 2 godzinach obudzil sie z placzem i goraczka39 stopni dalam mu nurofen forte i spadala wolno o 1 30 poszedl spac obudzil sie o 6 spal niespokojnie plakal przez sen zjadl mleko dalam mu nurofen bo temp byla 39 . Puzniej jadl to co zawsze i ladnie sie bawil sporadyczny kaszel apetyt dopisuje jest wesoly duzo pije wody przegotowanej jade z nim za niedlugo do lekarza a co wy myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba pójść do lekarza - pediatry i nie pytać ludzi. Przecież nie są lekarzami😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda mi na trzydniówkę. Tylko ten kaszel trochę niepokoi, więc może to infekcja. Jeżeli temp. jest b. wysoka i ciężko ją zbić, to można podawać ibuprofen naprzemiennie z paracetamolem (co 4 godz jeden lek). Do tego okłady i dużo picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ci mamy myśleć? Różne mogą być powody, infekcja, zęby, czasami się po prostu zdarza, sama tak miałam jako dziecko, synkowi (teraz 1,5 roku) też raz: 39 bez innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj nurofen na zmianę z paracetamolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dawałam nurofen a jak po godzinie temperatura jeszcze nie spadała dawałam paracetamol (za zgodą lekarza). Ogólnie nurofen daje się co 8 h. Jeśli temperatura wraca po 4-5 h to też daje się paracetamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze pojechalam antybiotyk i zapalenie oskrzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela

Udało nam się dobrze trafić z zestawem   BabyTemp+kompres wszystko działa dobrze,, termometr dokładny, kompres nie pęka a używamy go wyjątkowo często bo po pierwsze przy gorączce żeby schlodzic glowe a po drugie też żeby czasami rozgrzać jak na przykład jest jakiś bol brzucha to wtedy takie ciepełko przynosi dużą ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Bardzo nam się dobrze sprawdza zestaw BabyTemp+kompres żelowy mini. Termometr i kompres można wykorzystywać na dziesiątki różnych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnm
Dnia 4.02.2019 o 15:24, Gość adam napisał:

Bardzo nam się dobrze sprawdza zestaw BabyTemp+kompres żelowy mini. Termometr i kompres można wykorzystywać na dziesiątki różnych sposobów.

Mam dokladnie ten zestaw gorączkowy - BabyTemp+kompres i też jestem zadowolona. Termometr przez to że mierzy na odległość nadaje się też do sprawdzenia temperatury powietrza, mleka dla dziecka czy chociażby wody w wanience dla niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Też nie mam żadnych problemów z zestawem Babytemp + kompres żelowy. Polska marka, trwałość, długa gwarancja, dobry zakup z mojej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaa

Jeśli masz małe dzieci to warto zainwestować w bezdotykowy termometr, bo z takim klasycznym trudno będzie dziecku zmierzyć temperaturę. U mnie korzystamy z modelu nonContact od Geratherm i ogólnie jesteśmy zadowoleni więc może być to sensowna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt

My dostaliśmy termometr bezdotykowy w prezencie dla dziecka marki Sanity MultiTemp i z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że to fajna opcja, która przy dziecku na pewno będzie się dobrze sprawdzać. Jak szukacie dobrego termometru to myślę, że warto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olin

Bardzo dobra opcja w przypadku dziecka to termometr Fast Temp, który działa bezdotykowo, można będzie szybko dokonać pomiaru, dodatkowo pomiar bardzo dokładny. Sprzęt jest prosty w obsłudze, na pewno będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×