Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poradźcie mi ,co byście woleli? Mała łazienka.

Polecane posty

Gość gość

Mam małą łazienkę, zawsze wolałam mieć wannę niż kabinę prysznicową. Mój dylemat polega na tym,że z racji małego metrażu łazienki jeśli wstawię wannę to będę musiała zrezygnować z umywalki. Co byście woleli łazienke z wanną ale bez umywalki, czy z kabiną przysznicową i z umywalką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ikei maja fantastyczne rowiazania do malych przestrzeni :P, :P, :P ostatnio widzialem bardzo smakowite rozwiazanie - umywalka nad kiblem wsuwana we wneke w scianie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo małą łazienkę,wstawiłem małą wannę i myję się nad wanną,a kąpiel? co wanna to wanna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko obawiam się ,że nie stać mnie na takie rozwiązania jak wysuwana umywalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy. przedewszystkim pralka powinna stac w lazience a nie kuchni. i wiele osob ci na tym forum to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na wycieczki do ikei cie stac? to se poszukaj tam innego rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat nie jeżdżę do IKEA i tak na marginesie to słowo się nie odmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat to że pralka ma być w łazience, jest dla mnie oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też wolę wanne i moja córka też.W jej mieszkaniu było podobnie jak u ciebie. Zdecydowała się na umywalkę i kabinę z bardzo głebokim brodzikiem i teraz jest przeszczęsliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaoop
no no no właśnie , kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak tylko w głębokim brodziku mogę co najwyżej usiąść, już sobię nie poleżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bez umywalki bedziesz ciągle szorować wannę i na dłuzszą metę jest to bardzo uciążliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czardaszka
Ja radziłabym zestaw umywalka+wc+natrysk. Wystrój łazienki dopełnią designerskie dodatki np. baterie z serii MyDay Keramag http://gnsbud.pl/sklep/producenci/keramag :) Kupowałam już parę rzeczy w GNSBUD i mnie nie zawiedli. Super jakość w przystępnych cenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę prysznic i nawet jakbym miała miejsce na wanne to wstawiłabym prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord_va0
A może zdać się na fachową poradę? :) Może się okazać, że dobierając odpowiednie produkty zmieści się jednak wszystko i nie trzeba będzie z niczego rezygnować. Są różne rozwiązania. Jeśli nie masz pomysłu, to warto czasami zapytać specjalisty. Przejrzyj stronę http://www.lazienkizpomyslem.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kabiną prysznicową i z umywalką? Nigdy więcej wanny na małym metrażu. To moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży prysznic z głębokim brodzikiem wybierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, mam malutką lazienkę, i zaparłam się na wannę 130cm. Do mojej akrylowej wanny Besco, pasował szklany, skladany na trzy częsc***arawan Aquaform. Ja lubię w wannie posiedziec, mąz na stojąco bierze prysznic. Pralka do kuchni, sprytnie i dyskretnie wpasowana w kąt. Są takie umywaleczki tylko do umycia rąk, prostokątne, "chudziutkie", na pewno taka ci się zmieści. Nam o dziwo zmiescila się umywalka Elite, nasadzana na szafkę. W malej łazience nie przeniesie WC, mozna go ewentualnie obrócic trochę, a odpływ połączyć rurą harmonijkową, do kupienia w Bricomarche. Nie lubię kabin, takie wojskowe, klaustrofobiczne mycie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććććććććć
https://www.goo gle.pl/search?q=wanna+avocado&tbm=isch&imgil=lpUaC4yopV-kaM%253A%253Bl-n6lWzCKmgq1M%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.ravak.pl%25252Fpl%25252Fwanna-avocado&source=iu&pf=m&fir=lpUaC4yopV-kaM%253A%252Cl-n6lWzCKmgq1M%252C_&usg=__dAWI8W4F3dUxluyjzT23GD9e-Zg%3D&biw=1067&bih=720&ved=0CEkQyjc&ei=AEnJVLecBMvLygPFvILYAw#imgdii=_&imgrc=mbrCGQAOJaV_CM%253A%3B5sRRYN7-Oz1TZM%3Bhttp%253A%252F%252Fwykanczanieb2b.pl%252Fimages%252Fstories%252F29738%253ARAVAK_wanna_Avocado.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwykanczanieb2b.pl%252Fprodukty%252Fp%252F4352-Wanna-Avocado%3B500%3B569

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie ze tak ale to tylko jak sie wie jak 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććććććććć
Autorko tematu - jakie masz wymiary łazienki? Ja mam mikroskopijną łazieneczkę dł. 2,20 i szer. 1,50m I w necie wyszukałam najmniejszą wannę avocado z firmy Ravak. Ten typ wanny narożnej tj. ściętej z jednej strony idealnie mi się wpasował w moją łazieneczkę bo ma wymiary dł. 1,50 i szer. 0,75 m Najlepsze jest to, że ostatecznie nie kupiłam tej wanny avocado z firmy Ravak ale z jakiejś innej firmy bo w markecie taka wanna o identycznym kształcie i wymiarach była w promocji :) Moja jest również z obudową - panelem - jedynie ma nieco "chudsze" brzegi i jest akrylowa i czeka na zamontowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam długie i relaksujące kąpiele w wannie, pod prysznicem sobie tego nie wyobrażam. autorko wybierz wannę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że ta wanna akrylowa z marketu była o niebo tańsza niż ta avocado z Ravaka. Na ich stronce podpatrzyłam rozwiązania :) Również nie planowałam umywalki właśnie kosztem wanny. Okazało się, że jednak umywalka się zmieści. Jeszcze nie kupiłam jej. Szukam nadal rozwiązań póki jeszcze tam nie mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na umywalkę zostało mi miejsce jeszcze dł. 50 cm i szer. 32 cm Umywalki są różnorakie. Mnie się marzy szklana z błękitnego szkła tylko klops jest taki, ze ma 50cm średnicy. A ja mam odległość od ściany do framugi drzwi te 32 cm :( Więc musiałaby "wychodzić" w światło drzwi 18 cm. Muszę to jakoś rozwiązać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pralka w kuchni jest nie do zaakceptowania niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarangina
Tylko nie bierz idiotycznego pomysłu z głebokim brodzikiem. Brzydki, wydaje się, że łazienka jest o połowę mniejsza, zero wygody, tylko wyrżnąć się można. Jeśli prysznic, to albo z odpływem liniowym (Kessel np.) albo z bardzo płaskim brodzikiem (SanitaLine). Wanna też wchodzi w grę, ale lepiej "przymierz" się do wanny w realu (sklep, salon), zeby nie było rozczarowań. A "poukładać przestrzeń" pomoże architekt. Salony mają taką opcję przy zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mieć wannę z parawanem a nad nią uwywalkę. Wpisz sobie w google:Wanna BeHappy Ravak To dokładnie rozwiązanie do twojej łazieki.Wszysto się zmieści, takich rozwiązań jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama40
właśnie jestem w trakcie remontu dosyć małej łazienki, bardzo długo zastanawialiśmy się co wybrać, wannnę, o której marzyłam czy brodzik i panel prysznicowy, który mieliśmy dotychczas. długo szukałam sensownego rozwiązania i znalazłam idealne, firma ravak ma asymetryczą wannę ido tego umywalkę nawanową, naprawdę rewelacyjne rozwiązanie do malej łazienki, nie ukrywam też, że każdy kto ogląda naszą nową łazienkę jest zachwycony bardzo innowacyjnym rozwiązaniem, naprawdę szczerze bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość powyzej już podała nazwę wanny, koszt mniej wiecej : 1..Wanna Ravak BeHappy -1064 zł 2.parawan nawannowy około 600 zł 3.Umywalka obojętnie jakiej firmy narożna około 200-600 zł. Około 2500 zł i masz jak chciałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałabym wannę mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×