Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rezzy

Pomysł na wakacje

Polecane posty

Gość rezzy

Co prawda mamy dopiero styczeń, ale myślami jestem już na wakacjach. Pomyślałam, że mogłybyśmy poprowadzić taki temat, w którym rozmawiałybyśmy o okazyjnych wyjazdach na wakacje, ciekawych wycieczkach, czy interesujących hotelach. Co wy na to? Dzięki temu do marca powinno nam się udać zebrać sporą bazę ciekawych ofert i może każda znalazłaby wśród nich coś dla siebie, na swój urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m00ri
Bardzo fajny pomysł. Ja też nie mam własnie żadnej koncepcji co do swoich wakacji. Dużo moich znajomych znajduje jakies super okazje czy hotele, a ja bardzo często trafiam na jakieś niewypały, nie wiem skąd ten pech :P Poza tym fajnie jest zarezerwować sobie coś wcześniej, bo wiadomo że to wiąże się z niższymi cenami. Poza tym dobrze jest mieć z głowy planowanie urlopu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka_xoxo
Oj, ile wypowiedzi tyle różnych koncepcji za pewne będzie :D Ja np żeby przyoszczędzić to kupuję bilety lotnicze z niemiec. Ostatnio poleciałam w taki sposób do Tajlandii i był to dobry sposób na przyoszczędzenie sporej sumy przy tak drogim wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqwsx123
Kasiu, skąd takie tańsze loty bierzesz? Z jakiejś konkretnej linii lotniczej? Jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.odloty.pl czy to jest tania linia lotnicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka_xoxo
ja tych odlotów niestety nie znam, więc nic nie powiem. A te loty z niemiec można sobie sprawdzić z ze strony wyloty-z-niemiec.pl - nie latam z żadną konkretną linią, po prostu czekam na okazję i latam z różnymi liniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska_koniara
Generalnie, ciężko jest dać jednoznaczną odpowiedź która przypadnie do gustów wszystkich tutaj obecnych, ale bardzo fajny pomysł żeby zebrać to wszystko do kupy. Ja może trochę z innej beczki, dalekie wyjazdy takie jak tutaj kolezanka pisze - do Tajlandii nie sa mi bardzo w głowie. Boję się latać, a polskę lubię. Ja z kolei stawiam jednak na rozrywkę związaną ze sportem, kontaktem z naturą. Na wakacje biorę dlugi urlop i jadę z rodziną na konie. Mieszkamy w takim ośrodku, który organizuje własnie takie wypady zarówno w formie kolonii dla dzieci, czy to wyjazdów dla rodziny. Bardzo polecam, przyroda, konie, noo... czego chcieć więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiulka kotku, często korzystasz ze strony www.odloty.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiulka kotku, często korzystasz ze strony www.odloty.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie stronkę slonecznewakacje.com.pl ? ja znalazłam tam sporo ofert typu last minute. Trzeba oczywiście codziennie zajrzeć i 'czatować' na ofertę, ale bardzo się to opłaca bo przez to jest taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka_xoxo
no mówię, że nie korzystam :D ale może wpadnie ktoś inny kto korzystał i ci powie coś na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zosiu, napisałabyś gdzie jeździsz na te konie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zosia, a może galopujesz w domu na koniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_z
Ja byłem w tym roku na wyjeździe do Berlina, tutaj możecie znaleźć taką ofertę: ctravel.pl/wyjazdy-grupowe/nowa-group-trip-city i było fantastycznie. Wszyscy znajomi, mówili, że to zły pomysł, że lepiej uderzyć na hiszpanię czy inne ciepłe miejsce, a wszyscy w rezultacie byli zachwyceni i bardzo dziękowali mi, że ich namówiłem na taki wyjazd. Polecam Berlin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska_koniara
Modrzewie koło Goleniowa. Piekne tereny, można poczuć zew natury, także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska_koniara
i jeszcze numer tel wam podrzucam 781984246 jakby ktos byl zainteresowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekri01
W temacie polski bardzo polecam Bukowinę Tatrzańską, z hoteli tam na miejscu, najlepszy do jakiego trafiłam tam to willa silene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, pamiętajcie - cudze chwalicie, swojego nie znacie - nasza Polska jest najpiękniejsza, a szczególnie Bukowina Tatrzańska, tak jak Ekri poleca <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, tez uwielbiam spędzać wakacje w Polsce. W zeszłym roku bylam z mezem i dzieciakami w Sopocie w http://bayjonnhotel.pl/. Było fantastycznie, swietnie się bawiliśmy, a hotel jest naprawde piekny. W tym roku najprawdopodobniej tam wrocimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankie111
Mi się marzy w tym roku wyjazd do Chorwacji. Upatrzyłam fajne miejsce, wyspę Korculę: http://www.qtravel.pl/inspiracje/wyspa-korcula-chorwacja-id327 gdzie chciałabym się zatrzymać. Nie wiem co prawda czy to wypali, ale taka wycieczka chyba nie powinna być zbyt droga, nie? No a jest tam sporo do zwiedzania, a i plaże są, więc byłoby gdzie po odpoczywać. Pytanie tylko, co z urlopem, bo niby można sobie samemu termin wybrać, ale w praktyce to różnie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedzamy|net
Warto za w czasu pomyśleć o wyjeździe, teraz też jest dobry okres na podróżowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.19 zosiu, napisałabyś gdzie jeździsz na te konie usmiech.gif ? Tutaj: http://www.sielpia.domki.pl Super miejsce na wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.19 zosiu, napisałabyś gdzie jeździsz na te konie usmiech.gif ? Tutaj: http://www.sielpiadomki.pl Super miejsce na wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję zajrzeć na BookApart.com. Tam tylko pokoje i apartamenty, ale to jedna z najważniejszych części wyjazdu wakacyjnego, a duży wybór oznacza dużą swobodę w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczello83
Ja preferuję samodzielne planowanie wyjazdu od A do Z. Jestem zwolenniczką wakacji w Polsce (boję się samolotów a dłuższa trasa kończy się żle nawet samochodem...) więc najczęściej jest to polskie morze. W ciągu ostatnich 10 lat zwiedziłam łącznie 14 miejscowości nadmorskich i zdecydowanie najbardziej podobało mi się w Darłowie, a dokładniej w Darłówku:) Piękna plaża, szeroka czysta piaszczysta, cudowna woda, w wielu miejscach płytka, doskonała dla dzieci i ogólnie miasteczko bardzo ciekawe na wakacje - nie za duże, nie za małe. Jeśli chodzi o noclegi - nocowałam w kompleksie apartamentów www.baltickorona.pl i było super. Cena apartamentu dla 4 osób bardzo dobra i w zasadzie porównywalna z ceną za pokój, a całe mieszkanie można mieć dla siebie, z kuchnią, łazienką, pokojem, intymną atmosferą - także polecam. Nowoczesne mieszkania przy plaży - parking był w cenie, a w zasadzie stamtąd wszędzie było bliziutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz ciszę, spokój, szum strumyka, naturę w najczystszej postaci w połączeniu z nowoczesnym apartamentem to polecam hotel Dwór Maria Antonina http://dwormariaantonina.pl/ mają klimatyzowane apartamenty, jeździectwo konne, odnowę biologiczną i wiele innych atrakcji. Miejsce przepiękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w tym roku nastawiamy się na wakacje w kraju. Zagranicą byliśmy w zeszłym roku, więc teraz bardziej patriotycznie ;) Chętnie zwiedziłabym na przykład Trójmiasto. Przeglądałam już nawet oferty hoteli: http://www.hotele.pl/gdansk/ . Jeśli rezerwuje się wcześnie to ceny są naprawdę fajnie, więc myślę, że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na wakacje na pewno odwiedzamy góry i pensjonat www.sichlanski.pl to nasze sprawdzone miejsce,jeżeli chodzi o coroczne wyjazdy wakacyjne. wspaniale się tam wypoczywa w otoczeniu pięknej górskiej przyrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×