Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

goraczka od zabkowania przy antybiotyku

Polecane posty

Gość gość

Synek jest od 3dni chory i przyjmuje antybiotyk Ospen, dzisiaj dostal wysokiej goraczki ale zauwazylam ze wychodza mu dwa nowe zabki, czy goraczka moze byc przez zabkowanie czy antybiotyk nie dziala? Syn ma 11miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile stopni ma? Od ząbkowania raczej nie ma wysokiej gorączki. A co mu dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz ze od zabkowania a nie od tego ze antybiotyk nie dziala bo jest zle dobrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie nie wiem i pytam czy to mozliwe. A po ilu dawkach antybiotyk pkwinien zadzialac.? Synek strasznie sie slini i placzac wciska piastki do buzi. Ma juz 5zebow i one wyszly bez takich incydentow. W nocy strasznie stekal jakby cos go bolalo wiec tak pkmyslalam ze zeby. Nawet nie mam gdzie isc do lekarza bo u nas w przychodni to nie ma takiego ktory sie zna na swonej pracy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skierowanie spod lady
coz, tak to bywa jak w przychodni publicznej przyjmuje tylko jeden lekarz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pediatra mi kiedyś powiedzial, ze kiedy antybiotyk rozbij***akterie moze wystąpić gorączka, albo faktycznie jest zle dobrany. Ospen ma na co?, angina, szkarlatyna? Nie wydaje mi sie, ze goraczka jest od zabkowania, tym bardziej ze wczesniej sie nie pojawiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do przychodni albo na pogotowie. Przynajmniej mi lekarz kazał tak zrobić gdyby syn dostał gorączkę a przyjmuje antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn zawsze goraczkowal jak zabkowal.Ma 15m a goraczke mial i katar tylko wtedy gdy zabkowal.Nigdy nie podalam mu zadnego antybiotyku ,bo samo mu przechodzilo.Podawalam tylko przeciwgoraczkowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antybiotyk dostal na zaczerwienione gardlo i sluchy kaszel. Juz nie wiem co robic, jak radzicie czekac czy jechac do "konowala"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym pojechała do lekarza albo przynajmniej zadzwoniła na pogotowie i porozmawiała z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj lekarza, bo to może jakaś reakcja na antybiotyk, mój synek zawsze przy ząbkowaniu miewał podwyższoną temperaturę i biegunkę, dajesz coś osłonowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Jestem zadowolony z Babytemp + kompresu. Intuicyjne w stosowaniu rzeczy, szybki termometr, wygodny kompres który można sobie zrobić na zimno i ciepło na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×