Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pilne! jak zrobic zupe pomidorowa?

Polecane posty

Gość gość

babcia mi tlumaczyla ale zapomnialam. kupilam to co kazala czyli pomidory w puszcze, koncentrant pomidorowy, ryz, kostke rosolowa, smietane. i teraz nie wiem od czego zaczac i jak to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chcesz zrobić taką zupę, jak robi babcia ,to do niej zadzwoń po instrukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacząć od wywalenia do śmieci kostki rosołowej, oczywiście, potem wracasz do sklepu, kupujesz włoszczyznę i pomidory w puszce albo passatę, i dopiero możemy rozmawiać o gotowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się wydaje dziwne, że babcia poleciła kostki może studenci tak gotują, ale babcia to babcia - powinna gotować zdrowo i tradycyjnie zrób rosół na przykład na kurczaku, w wersji mniej oszczędnej z mięsem, w wersji bardziej oszczędnej na kościach, korpusach dorzuć włoszczyznę, cebulę, przyprawy i gotuj na wolnym ogniu jeżeli rosół jest tłusty, to schłodź w lodówce przez noc i zdejmij zakrzepnięty tłuszcz z wierzchu zanim zacznisz robić z niego zupę im lepszy rosół tym lepsza zupa potem dodaj koncentrat albo przecier, dopraw do smaku i na samym końcu dodaj śmietanę rozrobioną w niewielkiej ilości wrzącej zupy i już nie gotuj, żeby śmietana się nie jeżeli lubisz delikatniejsze, mniej wytrawne smaki, to dodaj do zupy trochę cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×