Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ella3536

absolutnie zdrowa dieta 10 kg w dół w miesiąc

Polecane posty

Gość ella3536

1. Podstawą mojej diety jest błonnik. menu: rano - błonnik sok pomarańczowo- grejpfrutowy świeżo wyciskany 3 kromki wasa sport, 1,5 plastra szynki gotowanej, sałata lodowa (zamiennie: jajko, tuńczyk, ser) 2 śniadanie - bulion bez tłuszczu, warzywa obiad - zdrowe węglowodany 2 łyżki, kawałek 2cmx2cm mięsa lub filet rybny, surówka deser - jabłka owoce - dowolna ilość w ciągu dnia, warzywa - dowolna ilość w ciągu dnia wieczór - herbata, mleko sojowe i więcej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te owoce w dowolnej ilości to nie jest dobryb pomysł może grejpfruta moznaa i jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydumana. a mleko sojowe, ma wysoki indeks glikemiczny i chce się po nim szybko jeśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorzuć suplementacje Slimcea...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu reklama supli , wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest bulion bez tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eresavsi1985zkrzq
Te owoce w dowolnej ilości to nie jest dobryb pomysł może grejpfruta moznaa i jabłka Jasne http://tiny6.com/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella3536
cytrusy głównie :D nie jestem słodyczowa, nie ciągnie mnie do słodkich owoców itp. u mnie problemem były tłusto-słone przekąski niezdrowe ale przeczytałam u Chodakowskiej albo u kogoś innego, że to może być oznaka niedoboru wapnia, i zaczęłam suplementować mało jem rzeczywiście nabiału, bo uczula mnie, mleko i jogurty (kaszel) stąd mleko sojowe mąż naśmiewa się z mojej wagi dziad! zrobię mu na złość i schudnę, i wtedy odpalę taki tekst: "widzisz ja mogę schudnąć ale ty ładniejszy już nie będziesz" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella3536
było 79 dziś 21.01 - jest 75 w ciągu tygodnia na razie nieźle, ja szybko chudnę na szczęście 25.01 chcę zobaczyć 73 kg będę z siebie dumna, że ruszam zwały tłuszczu 01.02 chcę zobaczyć 68 kg będzie GIT już można będzie zacząć rzeźbić brzuch 08.02 chcę zobaczyć 65 kg pojawi się zarys talii 13. 02 chcę zobaczyć 63 kg będę wyglądać młodo i zwinnie 22.02 chcę zobaczyć 61 kg będę wyglądać sexy 01. 03 muszę zobaczyć 59 kg ludzie będą myśleć MODELKA :D MOTYWACJA JEST !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze się zastanawiałam jak można się odchudzać bez wspomagaczy, nie chcę być głodna, a tak jest na takich dietach bo jestem aktywna fizycznie, biegam, praca też fizyczna, weekendy siłka i fitnes, latem rower. Wolę opcję więcej kalorii, ale z Acetromale albo czymś innym wspomagającym metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodoszka
jak najwięcej różnorodnego ruchu - podbijamy metabolizm i organizm spala jeszcze więcej z tłuszczowych zapasów :) dobrze czytać blogi, na których prezentowane są różne zestawy ćwiczeń i porady, jak tu http://zdrowiedietasport.pl/ , by mieć dodatkowe źródła inspiracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×