Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Osoby z podstawowym wyksztalceniem, gdzie pracujecie?

Polecane posty

Gość gość

I jakie macie umiejetnosci?Trudno bylo wam znalezc prace? Chodzi mi o ostatnie kilka lat, nie kilkanascie i wiecej... Ja ze srednim niepelnym(bez matury) nie moge znalezc zadnej fajnej pracy,moja kolezanka poprzestala na gimnazjum i dostala prace w CCC, potem przez jakis czas w biurze(bez znajomosci) a inteligencją się nie wyróżnia delikatnie mówiąc, co wiecej ma juz 24 lata i nie zamierza robić nawet zawodowego. Moze mi doradzicie co zrobic, zeby zainteresowac soba potencjalnego pracodawce? Jakie umiejetnosci sa potrzebne zeby sie "Wybic" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iderolra1977hbwbu
I jakie macie umiejetnosci?Trudno bylo wam znalezc prace? Chodzi mi o ostatnie kilka lat, nie kilkanascie i wiecej... Ja ze srednim niepelnym(bez matury) nie moge znalezc zadnej fajnej pracy,moja kolezanka poprzestala na gimnazjum i dostala prace w CCC, potem przez jakis czas w biurze(bez znajomosci) a inteligencją się nie wyróżnia delikatnie mówiąc, co wiecej ma juz 24 lata i nie zamierza robić nawet zawodowego. Moze mi doradzicie co zrobic, zeby zainteresowac soba potencjalnego pracodawce? Jakie umiejetnosci sa potrzebne zeby sie "Wybic" ? Jasne http://paint.fm/s/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×