Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka mam jebniętą babę w pracy nie wytrzymam

Polecane posty

Gość gość

rok w rok robi mi problem z urlopem. mamy taka niepisana zasadę, ze dogadujemy się z urlopami, i każda każdą zastępuje. ja jako jedyna mam male dziecko w przedszkolu, jestem z urlopem zależna od przedszkola. wszystkie dziewczyny mówiły do tej pory, ze nie ma problemu, zastąpia mnie oczywiscie. a p***a z która siedzę zawsze bierze urlop tak, ze się zazębiał z moim, wiedziała ze jestem zmuszona wziąć od poczatku sierpnia, to brała tak zeby jej urlop wszedł na sierpień. i szefo zawsze do mnie mniał gadanie, bo to ja biorę poźniej i powinnam odłożyć o kilka dni. potem zawsze mi go dawał, pod warunkiem, ze inne dziewczyny zgodziły się mnie zastąpić. w tym roku szczęscilie przedszkole jest zamkniete w lipcu, więc ja pierwsza wezmę urlop, a ta p***a po mnie. wie doskonale o przedszkolu, ale i tak p******i swoje. ja jej mowię, ze przeciez nie ma malych dzieci ktore musi nianczyć w tym czasie, to mi mowi ze jak jej były małe to do rodziny oddawała, a ona musi wziąć wtedy kiedy mąż. mam nadzieję, ze w tym roku szef każe jej się płaszczyć i prosić, chociaż nie ma argumentów do tego, zeby jej go dać :D musialam sie wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrażasz się jak baba z nizin społecznych sorry, ale mnie tez nie interesuje twój urlop i to, ze się rozmnożyłaś przykre, że takie geny idą w świat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ale koleżanki nie mają obowiązku podporządkować sie Tobie, ona też ma powód, żeby wziąć w tym terminie- bo np. chce wyjechać gdzieś wspólnie z mężem. Ja też bym się upierała przy swoim, gdybym miała cos zaplanowane akurat na ten termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie nie obchodzi, ze ona musi wziąć urlop razem z mężem. w tym roku to ona bedzie miała prolem z wzięciem urlopu nie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak ciebie nie obchodzi jej urlop, tak samo jej nie obchodzi twój, rozumiesz? i daje ci to jakąs dziką satysfakcje że sie bedzie musiała prosic? ty jestes j******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego sie tak chamsko wyrażasz? przykre,że takie prostaczki mają dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nigdy nigdzie nie jedzie tylko kisi d**e w domu i ściany co roku maluje bo wielki remont robi, a wyjechac może tez w innym terminie, jest styczeń, ma całe 7 mies żeby zaplanowac urlop w innym terminie. mnie to nie interesuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, daje mi to satysfakcje, bo do tej pory przez nią i jej widzimisie i zwyczajne chamstwo to ja musiałam się prosić, bo ona 2 dni przed moim urlopem przedłużała swój, tak zeby się zazębiał z moim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, Ciebie nie obchodzi że ona chce wziąc urlop z męzem, a ją nie obchodzi ze masz dziecko w przedszkolu. Mnie zresztą też to nie obchodzi, to ty jesteś j*******a, a nie ona, bo masz dziecko i myślisz, ze każdy musi ci się z tego powodu podporządkowac :O zejdź na ziemie, nikogo nie obchodza Twoj****chory i to, że chcesz siedzieć z nimi w domu, nie jesteś królowa angielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale innych nie interesuje, że Ty masz dziecko, zrozum to! Ja też mam i co? I tak cos musisz z nim zrobić przez resztę wolnego, a jak pójdzie do szkoły, będzie miało ponad 2 m-ce wakacji, ferie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie nie obchodzi ze wy macie bachory :D zal wam d**e ściska ze mam urlop i plany z nim związane czy jak?? jednak rzeczywiście same jebniete kwoki tu siedzą, czas wywaliś to forum z przeglądanych zakladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo obchodzi Twój bachor? Chciałaś mieć to masz, i sama się teraz o niego martw. Ty sobie chcesz ułozyć urlop pod niego, koleżanka pod malowanie, ktoś inny pod coś innego, każdy powód równie ważny dla osoby, którejś na czymś akurat zależy. Wokół dzieci świat się nie kręci, przynajmniej nie wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zamiaru posyłać dziecka do obcego przedszkola tylko dlatego ze jakaś kwoka po złości bierze urlop w tym samym terminie co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, żal nam d**e ściska, ze sa na tym świecie takie idiotki jak Ty :O współczuje tej Twojej koleżance z pracy. Nie dośc, że masz coś nie po kolei w glowie, słownictwo jak z rynsztoka, to jeszcze obgadujesz innych na forum. Jak ja bym miała taką koleżankę, to wręcz na zlośc bym ci robiła i specjalnie brała urlop wtedy jak ty chcesz, bo jesteś nienormalna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, no straszne, wszystko „po złości” akurat przeciwko Tobie, no naprwadę dziwne, że ktoś chce LATEM wziąć URLOP, poprzewracało się ludziskom we łbach! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara krowo jak ci nie pasuje zmien robote na inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego niby ktoś ma rezygnować z planów wakacyjnych bo ty masz takie widzi misię i chcesz urlop akurat w tym samym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bulwersujcie sie tak krowy bo wam się mleko w dojcach zważy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiki
Twój bachor to MOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za rok jak bedziesz wiedziec ze lipiec bedzie wolny, to mow ze sierpien, ona na bank wezmie sipiern a ty uciekniesz w lipcu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
Dnia Wednesday, January 21, 2015 o 13:30, Gość gość napisał:

a mnie nie obchodzi, ze ona musi wziąć urlop razem z mężem. w tym roku to ona bedzie miała prolem z wzięciem urlopu nie ja :D

OBY CI BACHOR ZDECHL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu
Dnia Wednesday, January 21, 2015 o 13:41, Gość gość napisał:

nie mam zamiaru posyłać dziecka do obcego przedszkola tylko dlatego ze jakaś kwoka po złości bierze urlop w tym samym terminie co ja

OBY BACHOR ZDECHL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×