Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20niepewny

Wstydliwy problem.

Polecane posty

Gość 20niepewny

Mam do Was ważne pytanie drogie Panie. Mam 20 lat i od pewnego czasu spotykam się z młodszą 2 lata dziewczyną. Wczoraj pierwszy raz zbliżyliśmy się z sobą fizycznie. Dla mnie to był pierwszy raz w ogóle, ona miała to już za sobą. Jednak nie zdążyłem w nią wejść, bo gdy tylko dotknęła mojego członka to się spuściłem. Dodatkowo martwią mnie moje wymiary, bo mój penis ma 7 cm w pełnym wzwodzie. Ona nie mówiła nic czy się jej podobało czy nie. Powiedzcie, co mam zrobić by następnym razem mieć pewność że ją zadowolę? Będziemy się jutro widzieć, dlatego pilnie proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne, ze miałeś orgazm, bo wszystko dla Ciebie jest nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie ok. Potrzebujesz trochę czasu. To dla ciebie nowa sytuacja. Nie stresu j się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20niepewny
Mam nadzieję że będzie lepiej. A długość penisa nie będzie dla niej problemem? Ps. Znacie jakieś techniki żeby dłużej wytrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swijemu zaczęłam od lodzika on od minetki po ponad godzinie był dopiero seks dopochwowy wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna zero przyjemnosci miala z sexu co za ciapa z ciebie ledwo dotknoles i spust , a te 7 cm to chyba zart zadnej dziewczyny nie zadowolisz ta kluska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie byl sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 cm ,to nie penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewny, nie przejmuj się. To zapewne nasz forumowy hejter Cię chce pognębić. Musisz się przygotować na ekstra przyjemność niekoniecznie zwieńczoną od razu długim stosunkiem. Będzie dobrze, tylko musisz się zatracić w tej nieziemskiej przyjemności ;) Daj sobie czas. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 cm wzwodzie? Jak mierzyłeś? Poczuje cię w ogóle? Według tego forum trzeba mieć min. 17 cm xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
penis nie urusl a z********ie sie dzieciak bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma żadnch środków, wszystko to marketing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×