Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sb3

fundacje

Polecane posty

witam mam pytanie chce założyć dziecku subkonto w fundacji tylko nie wiem w jakiej ? pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w fundacji Jurka Kilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że zdarzyć z ppomocą jest ok Mój syn ma w fundacji potrafię pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze ja mi też parę osób polecalo moja fundacje śle ja się skusilam ze względu na to ze jest ona we Wrocławiu i mi to pasuje bo mam blisko i wszystko szybciej załatwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do zdążyć z pomoca ale jest tam dość długi czas oczekiwania na założenie subkonta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fundacja
Hej, najlepszą (według mnie, pod względem działania i organizacji + jasnych zasad) jest fundacja szlachetny gest. Wiele osób korzysta z ich pomocy, ja spróbowałabym napisać do nich. Podam linka http://www.szlachetnygest.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkj
@fundacja popieram. Szlachetny gest robi naprawdę kawał dobrej roboty. Niedawno z resztą odkryłem tą fundację, poczytałem opinie w internecie i daje rade! Wspieram i zachęcam do wspierania. http://szlachetnygest.pl/ możecie śledzić postępy w pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że ta fundacja jest godna polecenia i podziwu jednocześnie, mają świetne podejście do dzieci, naprawdę można im zaufać, działają prężnie, starają się pomagać każdemu kto tej pomoecy potrzebuje, no i jak widać egekty to serce rośnie http://dzieciwujatoma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Ja polecam Fundacje Turystyki i Rehabilitacji https://fundacjatir.pl/ prowadzą naprawdę wiele ciekawych programów wspomagających nie tylko ludzi ale i ekologię. Korzystam z ich pomocy i jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz

Popieram komentarz wyżej, robią naprawdę wiele dobrej roboty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Java

Jeśli nie chcesz być w Fundacji tylko z powodu subkonta, tylko też po to korzystać z ofert jakie proponują i pomocy to polecam również Fundacje TiR, rehabilitacja czy podróże z nimi, to naprawdę doskonałe przeżycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Jestem podopieczną Fundacji TiR już od pięciu lat, dzięki nim zrobiłam spore postepy rozwojowe i dzisiaj zaczynam już chodzić, jednocześnie nadal będąc pod dobrą opieką medyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja miałam kontakt  Fundacją TiR kiedy organizowali naprawdę ciekawe wycieczki za granicę, mogłam z nimi poznać kawałek świata, a jak potrzebowałam pomocy ze strony specjalistów pomogli mi w ogarnieciu wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

W zakresie leczenia różnych chorób Fundacja Tir bierze udział w organizacji ośrodków leczenia w kraju i za granicą, wspomagających przeciążone kliniki i szpitale, co naprawdę jest godne podziwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Zdecydowanie tak, Tir pomógł mi wszystko zorganizować w krótkim czasie i już dzięki nim jestem rehabilitowana po dość poważnym wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna

 Fundacja Tir bierze udział w badaniach nad chorobami cywilizacyjnymi w kraju i za granicą, wspomagających przeciążone kliniki i szpitale, co naprawdę jest godne podziwu. Cenię ludzi którzy pragną pomagać innym.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×