Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justanaa

Padaczka wyniki pomocy

Polecane posty

Gość Justanaa

w zapisie widoczne jest nieregularna slabo zorganizowana [ czynnosc 6 5 7 8 Hz do 30 60uV [ przetykana czynnosci podstawowej w lewej okolicy ciemieniowo potyliczno skroniowej rejestruje sie grupy fal wolnych 2 5 3 3 5 Hz o amplitudzie 60 80 90 uV Hiperwentylacja nasila ich wystepowania Fotostymulacja nie aktywuje EEG [orzeczenie zapis nieprawidlowy ze zmianami zlokalizowanymi w lewej okolicy ciemieniowo potyliczno skroniowej w postaci opisanych grup fal wolnych delta theta na tle niereguralnej czynnosci podstawowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej idź do lekarza neurologa bo na kafeterii raczej ich tu nie ma i nie odpowie ci na twoje pytanie , albo zadaj je na jakimś forum lekarskim do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etroretab1975cmbgg
w zapisie widoczne jest nieregularna slabo zorganizowana [ czynnosc 6 5 7 8 Hz do 30 60uV [ przetykana czynnosci podstawowej w lewej okolicy ciemieniowo potyliczno skroniowej rejestruje sie grupy fal wolnych 2 5 3 3 5 Hz o amplitudzie 60 80 90 uV Hiperwentylacja nasila ich wystepowania Fotostymulacja nie aktywuje EEG [orzeczenie zapis nieprawidlowy ze zmianami zlokalizowanymi w lewej okolicy ciemieniowo potyliczno skroniowej w postaci opisanych grup fal wolnych delta theta na tle niereguralnej czynnosci podstawowej Jasne http://www.rll.cc/ek3P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ostatnio w tvn program z Dr. Ząbkiem, pracuje on w klinice gamma knife, leczą tam właśnie padaczkę i inne schorzenia neurologiczne. Warto spróbować wysłać do nich wyniki, konsultują nawet przez stronę i można chyba leczyć się przez NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawowe pytanie: czy masz napady? Sam nieprawidłowy zapis eeg nie musi świadczyć o padaczce, mnóstwo ludzi by taki miało (gdyby się zbadali). Tego się nie leczy. Leczy się padaczkę - jeśli są napady (więcej niż jeden). Są leki, są dobrzy lekarze. Nie denerwuj się, napisz coś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamajka
Ja bym napisała, ale do centrum gamma knife, o którym wyżej wspomniał gość. http://www.gammaknife.pl/ Nawet na profilu FB można było poczytać opinie osób, ktrór zostały tą metodą wyleczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze warto sprawdzać wszelkie sposoby leczenia, ale jeśli chodzi o gamma knife to rzeczywiście jest to dobry kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamajka
Tym bardziej, ze to jest bezinwazyjna metoda, po której w tym samym dniu wychodzi się do domu. Zabieg darmowy, jedyne co trzeba zrobić to postarać się o skierowanie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to też ważne, po zabiegu w gamma knife pacjent praktycznie od razu może opuścić klinikę, a to w przypadku leczenia chorych jest bardzo ważne, bo nie każdy dobrze znosi leczenie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym mogła być i tydzień aby tylko gamma knife mnie uwolniło z choroby. Jestem na etapie umawiania terminu w klinice Warszawie. Trzymajcie kciuki coby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragus
napisz koniecznie jak długo czekałaś na umówienie wizyty, zastanawiam się czy Gamma Knife działa szybko jeśli chodzi o zdrowie pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa jakiiiii spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie sokinsyny spamowac ta badziewna klinika. padaczke leczy marihuana, ogladajcue Jerzego Ziebe na jutubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiczkaa
ja nie wiem jak tak można reagować na informacje o metodzie leczenia, która może uratować życie, cieszcie się że to nie wy chorujecie, poszukując każdego dnia informacji na temat tego jak się wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jestem zdania, że trzeba wykorzystywać każdą szansę. O tej metodzie słyszałam dużo dobrego. Zwłaszcza jeśli chodzi o zabiegi w katowickiej klinice http://gammaknife-exira.pl/ Są bezbolesne, a pacjenci dostają jedynie znieczulenie miejscowe. Bezpieczeństwo wzmacnia również obecność anestezjologa. Co najważniejsze zabiegi mają duży procent skuteczności. Oczywiście kwestia indywidualna, ale zawsze warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×