Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 mce i sok jablkowy

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoras z Was podawala swoim 3 mcznym dzieciaczkom juz jablko? Moj syn mial kolki, jest na mm, teraz ma zaparcia i zastanawiam sie czy jablko by mu nie pomoglo. Syn ma 62cm i prawie 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze mi9ec rozwolnienie po jablku moja ma 8 mies i za kazdym razem po jablku za godzine robi kupke jak podawalam jej wczesniej np w wieku 4 mies to robila bardzo rzadkie wiec dlatego sie podaje z marchwekom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma zatwardzenie, myslalam ze to moze mu pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wcześnie. Od 4 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój miał 3 miesiące skończone jak zaczęłam podawać jabłko (bobovita pierwsza łyżeczka ), tak po 2-3 łyżeczki, co 2 dni.. a jak miał 3 miesiące i 3 tygodnie to już dostawał codziennie po pół słoiczka owoc lub warzywo.. brałam z półki jak leciało.. po ok tygodniu już zamiast 1 porcji mleka to słoiczek.. a co do gabarytów, to był malutki.. bo 63 cm to miał na pól roku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa i dodam jeszcze, że może dzięki temu nie było problemów z jedzeniem z łyżeczki, z marudzeniem. zawsze zjadł to, co dostał,apetyt mu dopisywał, jadł dania ze słoiczków, potem gotowane przeze mnie.. bez problemu wszystko zjada...nie było kłopotów z gryzieniem, albo ze cos za kwaśne, słodkie, czy zbyt gorzkie... teraz ma 2 lata...warzywa, mięso, owoce, nabiał, pieczywo, ryż, makaron, zupy koleżanka czekała do 6 miesiąca i ciężko było z jedzeniem u jej dziecka..plucie z łyżeczki, dławienie się przy grudkach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz podać śliwke, dosłownie odrobinke na czubku łyżeczki. Powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dawalam synowi sok jak mial 3,5msca. Z tego samego powodu-zaparcia. Nie pomoglo, moze odrobine na poczatku. Czego ja nie probowalam... Pomoglo dopiero to, ze syn jak mial okolo roku przekonal sie do picia wody! Sprobuj syna tego nauczyc, dawaj mu jak najwiecej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień mleko.. spróbuj dać enfamil, powinny zaparcia zniknąć i spokojnie możesz wprowadzać słoiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powoli wprowadzam swojemu maluchowi soczek jakbłkowy, ale nie taki z butelki, tylko kupuję koncentrat jabłkowy (http://tab.pl/) i rozcieńczam go wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×