Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 latek a odwiedziny w szpitalu

Polecane posty

Gość gość

Dziś trafiłam do szpitala, jestem w 6 miesiącu i trafiłam tu niespodziewanie, nie zdążyłam przygotować na to mojej niespełna 3letniej córki i zastanawiam się czy dziecko w tym wieku może mnie odwiedzić? Co będzie dla niej lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój. Przyjdzie do ciebie a potem będzie płacz że mama została w szpitalu a ona musi iść do domu. 3 latek nie zrozumie dlaczego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest głupi to nie zrozumie. Moja trzylatka przychodziła do mnie- nie codziennie- co kilka dni. Było smutno przy rozstaniach ale cieszyła się na te wizyty. Wiedziała, ze muszę tam zostać żeby maluch był zdrowy. Dużo z nią rozmawiałam i tłumaczyłam. Te odwiedziny były potrzebne mnie i jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w szpitalu ginekologiczno-polozniczym jest zakaz wizyt dzieci poniżej 12 r.ż- chodzi o przenoszenie chorób wieku dziecięcego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś głupia. :O Są dzieci bardziej związane z matką i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie odwiedzała córka, miała 4 latka. Bardzo dojrzale podchodzila do wizyt, wiedziała że musze zostać tam... nie było płaczu przy wychodzeniu. ją lezalam długo i nie wyobrażam sobie tyle czasu nie widzieć się z dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nasza autorka NIE ZDĄŻYŁA córki na to przygotować - czytać nie potraficie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak masz głupiego dzieciaka. Moje dziecko jest ze mną związane tak jak każde dziecko ze swoją matką. A trzylatek to rozumny dzieciak. Skoro do twojego nie docierają proste komunikaty to zabierz go do lekarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam w szpitalu na początku grudnia, ale tylko 3 dni.. ale dziecko u mnie było. Synek miał wtedy prawie 23 miesiące. a w święta byliśmy w szpitalu u jego babci.. oczywiście nie może być mowy o jakiś długich odwiedzinach, dziecko jest ciekawe, te wszystkie rurki, karty pacjentów, wenflony itp. wiadomo.. dwulatek.. ale trzyletnie dziecko juz spokojnie może na dłużej niż 40 minut..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscautorka
Dziękuję za odpowiedzi. Myślę że dziś przyjdzie na trochę.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×