Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tajemniczy31

Wieczór ze szklaneczką whisky

Polecane posty

Witam, jak tam u Was mija wieczór, ja dzis spędzam go sam bo moja luba wyszła z koleżankami, a ja sobie siedzę sam w spokoju i rozmyślam przy szklance whisky... Ech whisky moja zono, tys najlepsza ze wszystkich zon...poza Toba tylko ognista kochanka lepsza jest:) Czy oprocz kilku prowokator, paru niedojd i kilku naprawdę zboczonych osób, znajdzie sie ktos trzeźwo myślący chcący pogawędzić mądrze i nie mądrze, przyzwoicie i nieprzyzwoicie...? Najlepiej tak 30+ Pozdrawiam, Tajemniczy31 tajemniczy31@gmail.com< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolę lampkę wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
chetnie bym sie przylaczyla do tej whisky.....ja mam tylko "zwyklego" drinka (lenistwo!). Kolejny samotny wieczor. Twoja luba na spotkaniu i wroci, a moj facet daleko i tez wroci ale za miesiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, ze nie ważny rodzaj alkoholu, lecz to aby jego picie sprawiało nam przyjemność...aby sączyć go powoli i rozkoszować sie bloga cisza w około :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do przyłączenia sie do whisky to zapraszam..ten trunek zawsze lepiej we dwoje konsumować... Tylko co bedzie jak butelkę skończymy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam panny do spędzania romantycznych wieczorów we dwoje :) Potrzebuję miłosnej terapii aby oczyścić ciemne zakamarki mej duszy. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj śliwowicy akurat juz mi brak..choc często spozywam( ale żałuje ze uwolnili rynek i teraz łatwo kupic, nie ka to jak dawniej w domu za stacja benzynowa w Lacku sie kupowało) ale gruszkówką tez z Łącka ńie gardzę.. A jak każdy porządny i zdrowy facet o kobietach najchętniej rozmawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam panny do spędzania romantycznych wieczorów we dwoje :) Potrzebuję miłosnej terapii aby oczyścić ciemne zakamarki mej duszy. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Dzieki za zaproszenie...moze kiedys skorzystam;) masz racje co do spozywania whisky...w samotnosci nie smakuje tak, jak we dwojke. Skoro mowisz, ze w Twoim zwiazku cos nie tak, to dlaczego w nim jestes? Nie prosciej i zdrowiej sie rozstac? Sadzisz, ze przygoda czy romans cos zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo związek dwojga ludzi to prosta sprawa do rozwiązania, ale gdy sa z tego kolejn osobniki to trzeba brac za to odpowiedzialność i bez względu na Swoja wygodę myślec o ich wygodzie... A jezeli w związku choc brakuje iskry, ale nie ma toksyny to da sie żyć.. Romanse mnie nie interesuja. Przygody to inna sprawa, ale tylko sprawdzone i pewne bo o innych trzeba myślec.. Sa na świecie osobniki płci przeciwnej ktorym tez sie w związku nie układa i taki mezalians jest wszystkim na rękę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja się przyłącze jeśli można black bush na lodzie idealny na piątkowy wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie układa, rozumiem Cię. Zalogowałabym się chętnie i pogadała, ale wilk tu był i może wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy jakże nudne by było nasze życie bez takich przygód :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U u mniejsza leci pszenicznym, czyli Jack Daniels zwany inaczej whiskey. Zycie bez przygód pewno nudne by było, ale tez na pewno spokojniejsze Oj zaloguj sie, Wilk moze dzis zrobi wyjątek, z okazji Whisky Day:) Najabrdziej cieszy mnie, ze troche normalnych sie znalazło i dojrzałych na forum:) Widać tematu whisky niedojdy nie pojmują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
No tak....sama bylam w takim zwiazku bez tej przyslowiewej iskry - zreszta tam chyba brakowalo wszystkiego) ale tkwilam ze wzgledu na dziecko. Teraz jestem w drugim zwiazku i dopiero czuje, ze jestem soba. Tylko z perspektywy czasu mysle, ze niepotrzebnie zmarnowalam az tyle lat .... no coz: cieszmy sie z tego, co mamy ;) to gdzie ta proszona whisky? daleko musialabym podrozowac z Trojmiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whisky w samotności smakuj***ardzo dobrze bo pije się ją powoli i rozmyśla się w trakcie o swym życiu,obecnie piję granda zakupionego w Escudero w Hiszpanii na La Janguera,smakuje z***biście w samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam sie do szklaneczki whisky chociaż wiem ze alkoholu mieszać nie powinnam ..co do braku iskry w związku -jak ja doskonale to rozumiem ...temat rzeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosin55
Spokojniejsze to pewne ale mnie chodzi właśnie o ta stronę niespokojna :-) jak na Busha to na drugi koniec Polski ale serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
no widze, ze temat whisky sie rozwija...kilka takich "samotnych wieczorow ze szklaneczka", a zbierze sie towarzystwo odpowiednie do spotkania gdzies po srodku i delektowania sie tym rozkosznym trunkiem wsrod przyjaciol;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda 78, wyjazd stad, nikt cię tu nie prosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Trojmiasta jest kawałek do mnie na Podkarpacie:), ale za to ja pare w roku jestem w Trojmiescie..(możemy sie spotkać na szklaneczkę, bez podtekstów) Tak whisky w samotności ma ta zaletę, ze....pobudza do rozmyślań Rosin55 tak tu masz racje, ze o ta niespójność i adrenalinę chodzi( z***biscie o to chodzi:)) A ktory Grane? Czerwony. Zielony czy niebieski... Każde whisky jest dobre, jezeli nauczy sie go pic na zasadzie ze t nie alkohol, a opium dla lepszej percepcji rzeczywistości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby tylko nie powłazili tu niebiescy, bo zacznie się cześć, hej, co tam, buziaczki i inne gófna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam panny do spędzania romantycznych wieczorów we dwoje :) Potrzebuję miłosnej terapii aby oczyścić ciemne zakamarki mej duszy. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosin55
Opium dla naszej percepcji jakże trafne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofilof
Nie moge patrzec jak sie meczysz kreska. Spedze z Toba ten romantyczny wieczor. Serio. A niepijacych sie wyprasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×