Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wasze dzieci mają w swoich pokojach rolety albo zasłony?

Polecane posty

Gość gość
to my mamy rolety dzień – noc firmy www.lechrol.pl , funkcjonalne i dekoracyjne zarazem. Polecam, bardzo dobrze się sprawdzają a gdy mała śpi opuszczam i jest wystarczająca ilość światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucja98
pewnie , że rolety ! jest to według mnie najlepsza opcja . polecam zaglądnąć do tej firmy http://maxrolety.pl/rolety-dzien-noc/ ma bardzo ciekawe egzemplarze role i nie tylko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrra
Od siebie mogę wskazać firmę Wynn, a to z prostego powodu, że całą ofertę możesz praktycznie na żywo zobaczyć w Krakowie. Dla mnie to ich duża przewaga, bo większość osłon przejrzysz tylko w sieci, a później kolory, np. mogą się nie zgadzać. Moim zdaniem lepiej nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pokoju dziecka najlepsze będą beżowe lub jakieś ze wzorkami, widziałam w kilku sklepach rolety w samochodziki lub chmurki, wyglądały świetnie.. Polecam sklep http://naokno.pl/rolety-dzien-noc-rzymskie/, kupiliśmy tam właśnie rolety na dzień i noc do naszej sypialni, ja się tam nie znam ale mąż chwalił jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasłony mamy i rolety zewnętrzne. Ale u córki na noc zaslaniam tylko zasłony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy na 4 i ostatnim pietrze i mamy we wszystkich oknach rolety zewnetrzne. Dla mnie to idealne rozwiazanie. W razie potrzeby (choc jeszcze takiej nie bylo ;) ) moge w calym mieszkaniu zrobic egipskie ciemnosci :D Oprocz tego w clym mieszkaniu mamy tylko firanki, biale, calkiem gladkie i do ziemi (corka sobie ozdobila motylami ;) ) bo nie podobaja mi sie kiedy widac ramy okien. Okna z sypialni wychodza na polnoc, na szkole i boisko. Na noc zawsze spuszczamy w sypialniach rolety, nie do konca ale na tyle zeby rano nie budzilo nas swiatlo. Salon i kuchnia maja okna wychodzace na poludnie, w salonie mamy ponad 3 metrowe okna tarasowe, wiec spuszczamy rolety tylko w lecie kiedy wychodzimy na caly dzien do pracy zeby sie za bardzo nie nagrzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę rolety. Dla mnie są i ładne i praktyczne. My kupowaliśmy rolety w sklepie Never, specjalizują się w roletach, więc wiedzieliśmy że jakość będzie dobra. Mają tam spory wybór materiałów, systemów roletowych. Według mnie rolety kasetowe to jest najlepsze rozwiązanie, na takie się właśnie zdecydowaliśmy i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocne porządne rolety zamawiałem w Masters. To jest model wewnętrzny dokładnie rzymski. Elegancja Francja łatwy i wygodny mechanizm podnoszenia i regulowania sobie zakładek. Nie mam uwag do obsługi jeszcze do nich na pewno po jakieś zasłony wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwka

U nas w pokojach wszystkich są rolety obowiązkowo, a w oknach firany i zasłony - a te kupowałam w sklepie Room99, rolety zamawiane w lokalnej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tez mam piękne zaslony od room 99 ale w salonie, u dzieci mamy rolety dzien i noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Czy tylko na ceno można zamówić te zasłony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia

Nie , możesz wejść na room99.pl i tam zamówić . Często tez na fb maja zniżki wiec warto i tam zajrzeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja zamawiam bezpośrednio u nich na stronie room99, tak jak wspomniała koleżanka, baaaaardzo czesto na fb kody rabatowe wrzucaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 W każdym oknie w domu mamy rolety i były jeszcze zanim pojawiły się dzieci. Początkowo po narodzinach spaliśmy w jednym pokoju i ja zawsze na noc zasłaniałam, bo inaczej nie potrafię spać. Teraz też dzieciakom zasłaniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Tak ja u mojej Natalki mam długie gładkie zasłony w kolorze brudnego różu:) Sprawdzają się idealnie. Pani w salonie Telimenastudio mi je doradziła i to był naprawdę dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej z naszego doświadczenia wynika że dziecko śpi spokojniej jak nie dochodzą go żadne światła z zewnątrz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×