Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzz Zniecierpliwiony

Kto to są partnerzy , partnerki?

Polecane posty

Gość zzz Zniecierpliwiony

Ja tego nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz ograniczony rozumek, trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź w słowniku tłumoku :P no dobra, masz: za słownikiem PWN partner/ partnerka 1. «współuczestnik gry, rozmowy, zabawy lub jakiegoś przedsięwzięcia» 2. «osoba, którą traktuje się jak równą sobie»

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partner = nie małżonek . Partner moim zdaniem moze byc tylko w interesach - w związku taki ktos nie ma racji bytu. Takie niewiadomoco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
Dlaczego o byciu z inną osobą mówi się partner ,partnerka ? Czy to coś zmienia? A jeśli zmienia to co? Dlaczego nie nazywa się rzeczy po imieniu? Komu i czemu to ma służyć? Czy poprawność polityczna weszła nawet do zagrody? I do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladentgendco1979laqzl
sprawdź w słowniku tłumoku no dobra, masz: za słownikiem PWN partner/ partnerka 1. «współuczestnik gry, rozmowy, zabawy lub jakiegoś przedsięwzięcia» 2. «osoba, którą traktuje się jak równą sobie» Jasne http://jasonchua.me/x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Partner = nie małżonek . Partner moim zdaniem moze byc tylko w interesach - w związku taki ktos nie ma racji bytu. Takie niewiadomoco. ]]] wspolczuje ci wąskich horyzontów :O matka cie tak tresowala na bycie kobieta drugiej kategorii tylko dlatego, ze jestes zona? czy mąż ci to po slubie pięścią wbił w twarz?? dla mnie malzenstwo opiera sie na związku partnerskim przede wszystkim. jak kobieta nie jest partnerka (i na odwrot) meza to w ogole nie ma o czym gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partnerka, jak sama nazwa wskazuje, WSPÓŁPRACUJE z partnerem w celu osiągnięcia wspólnego celu. Czyli: jak ty wpychasz, to ona się nadziewa. Jak ty cofasz, to ona też się cofa. A nie: leży jak skóra ze psa i jęczy... Rozumisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
Nikt mi na dzień dzisiejszy nie udzielił odpowiedzi w całości . Dlaczego? Piszą w różnych postach partner/ partnerka. Często nie wiadomo o kogo chodzi. Każde słowo ma swoje znaczenie. Również prawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczy po imieniu Zniecierpek? Czyli jak? I z jakiej perspektywy? Osoby wierzącej? A jakiego wyznania? Na szczęście nie Ty decydujesz kto co i jak kogo określa i definiuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecieroliwiony
"""""" gość dziś Rzeczy po imieniu Zniecierpek? Czyli jak? I z jakiej perspektywy? Osoby wierzącej? A jakiego wyznania? Na szczęście nie Ty decydujesz kto co i jak kogo określa i definiuje usmiech.gif """ Ja niczego i nikogo nie definiuję. Próbuję się tylko dowiedzieć kto, co rozumie pod słowem partnerka / partner. A wyznanie,religia nie ma tu nic do rzeczy . Bałwochwalcy często powtarzają, że oni przestrzegają zasad. Osobom religijnym zarzucają ,że zasad nie przestrzegają. Próbuję się zatem dowiedzieć co kto rozumie pod nazwą """ partner / partnerka """ . Putin mówi ,że na Ukrainie nie ma wojsk rosyjskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moatenrisav1977bcwuc
Partnerka, jak sama nazwa wskazuje, WSPÓŁPRACUJE z partnerem w celu osiągnięcia wspólnego celu. Czyli: jak ty wpychasz, to ona się nadziewa. Jak ty cofasz, to ona też się cofa. A nie: leży jak skóra ze psa i jęczy... Rozumisz? Jasne http://nkle.in/gYVe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniecierpek swoim ogrsniczonym katolickim umysłem nie rzumi:classic_cool: on nazwie nby po imieniu czytaj po katolicku że to cudzołoznik nie partner:D:D Zniecierpek wiesz ilu twoich kochanych przywódców "księzy" ma partnerki i dzieci?? a wiesz ilu z nich to homoseksualiści?? z badań wynnika że 60% księzy to homoseksualiści i dlatego ksiądz Lemański został zawieszony w posłudze bo otwarcie zaczał mówic o silnym lobby homoseksualnym w KK :classic_cool: idz ich ewangelizuj bo im to bardzo potrzebne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zniecierpek nie rozumiesz wielu życiowych i społecznych pojęć/rzeczy/powinnosci/okresleń,itd. Mowi się ROZUMIEM a nia ja nie rozumię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniecierpliwiony zlodzieju okradajacy wlasne dzieci-sprawdz tlumoku w slowniku... "nie rozumie...".Co to za wyraz? Pewnie nawet nie skumasz o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
"""" gość dziś Ty zniecierpek nie rozumiesz wielu życiowych i społecznych pojęć/rzeczy/powinnosci/okresleń,itd. Mowi się ROZUMIEM a nia ja nie rozumię. gość dziś zniecierpliwiony zlodzieju okradajacy wlasne dzieci-sprawdz tlumoku w slowniku... "nie rozumie...".Co to za wyraz? Pewnie nawet nie skumasz o co chodziusmiech.gif """" To jest zapewne ta sama osoba. Nie chodziła do szkoły tylko na wagary.Zapewne chodziła po krzakach. Jakimś cudem, nauczyła się obsługi komputera. I internetu.Nie potrafi pisać w języku polskim.Teraz chce czerpać za darmo wiedzę z internetu.Wychowywała ją mamusia ,która nie wie, kto jest jej ojcem. To słowo o ,które się upominasz , jest pisane w zależności w jakiej osobie się je pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szczekacie dzis:) partner w związku to jest NIKT. Czyli nawet to związek żaden nie jest. I tu sie z e zniecierpliwionym zgadzam. Juz konkubent choc kojarzy sie z patologia ma jakaś moc prawna. A jestem rozwodka zeby było jasne. Bez partnera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, wiem o tym, że jako jego partnerka a nie żona jestem NIKIM:) Dlatego wycyckam go do cna ;P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniecierpliwiony a ty dalej "rozumie".:) Nie widzialam ze ktos juz ci wczesniej zwrocil uwage na twoją głąbowatosc w tej kwestii(bo wszyscy wiemy ze w kazdej innej jest tak samo). Wez d**e w troki i do slownika wiesniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×