Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

ja po ciazy wrocilam do swojej wagi, ale szybko przybralam 4 kg :( chcialabym to zrzucic ale jakos nie wychodzi :) mam ciagle nawyk ciazowy, ze w nocy musze cos zjesc, szczegolnie slodnie, ehh :) :) Beatka - mamy z praca chyba podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
No brawo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
No Merci brawo :) A jak Michaś to zniósł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ok.2 miesiecy strasznie sie slini i gryzie wszystko co sie da, od niedawna to sie nasililo, pchal nawet dwie piastki naraz do buzi, slinil sie jak buldog, smarowalam mu zelem na zabkowanie szczegolnie na noc, a dzisiaj ni z gruszki ni z pietruszki zaczal krzyczec, taki niespokojny byl od rana,nie mozna go bylo niczym zajac, ja patrze do buzi a tam zabek juz sie przebil, ledwo widoczny ale jest :) :) wczoraj jeszcze nie bylo go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Merci nie na marne się tak ślinił :P Teraz się okaże, że będą wychodzić jak grzyby po deszczu :D Bierze mnie choróbsko jakieś ;( ;( nie wiem co mogę wziąć z leków karmiąc piersią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - cała seria PRENALEN syrop, krople i tabletki są dla kobiet w ciąży i karmiących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uni29
Merci to Michasiowi hurtem te żeby wychodzą ;) Domi najlepiej jedz do lekarza on już wie co napisać żeby Julce nie przeszkadzać Powiem wam szczerze że mam już dość gości i odwiedzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis ja też miałam dość, bo jak przyszła chwilka, że mogłabym odpocząć (zresztą wszystko bolało tez)to musiałam latać z kawkami i herbatkami :/ ale na szczęście już po wszystkim, reszta ma nas odwiedzić w październiku, a teraz już mi to obojętne bo nic mnie nie boli itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Dorcia co tam u Ciebie? Jak Zosia? Merci jak Michaś? Lepiej się już czuje jak te zęby mu wyszły? Domi jak brzuszek Julki? Basiak co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Wojtuś? wczoraj byłam u tego lekarza, szału nie ma z lekami przy kp ... apap i tantum verde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) Michas ma sie dobrze, jeden zabek juz sie przebil calkiem i rosnie w gore, a drugi sie przebija, juz go widac :) to sa dwie jedynki na dole :) nawet nie marudzi juz, ale ciagle smaruje mu dziaselka zelem, glownie na noc :) u mnie jesien, saro, buro :( juz tesknie za latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci jaki żel proponujesz na ząbkowanie? ja wszystko notuję :D A ja Ci powiem, że jesieni nie lubię...ale uwielbiam zimę (jak jest śnieg). Siadam z gorącą herbatą i patrzę jak lecą płatki śniegu :D no teraz to sobie tak nie posiedzę, ale będziemy z Julcią siedzieć w oknie ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - ja najbardziej lubie lato, teraz chcialabym, zeby byla zima ze sniegiem, zeby Michas zobaczyl pierwsza ladna zime :) zele mialam dwa, jeden BOBODENT a teraz mam DENTINOX, dzialaja tak samo bo maja skladnik lidokaine, ktory znieczula, mozna zele stosowac do 4 razy dziennie, ja smaruje tylko na noc, zeby spal w mare spokojnie, zreszta zel dziala i tak ok.30minut :) ale dobre i to :) wydaje mi sie ze dentinox jest lepszy, moje kolezanki tez go kupowaly i byly zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jak tam?? Merci czy tylko my tu ostatnio zaglądamy? My dzisiaj jesteśmy po szczepieniu, ciekawe jak mała będzie się czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - jakie szczepienia wybralas? bo my 5w1, wzw i rotawirusy, za tydzien mamy wzw. Chyba tylko my zagladamy haha :) pediatra mi mowila, nie wiem czy to prawda bo z lekarzami roznie bywa, ze takie male dzieci nie maja zadnych reakcji niepozadanych po szczepieniu, dopiero starsze dzieci moga miec goraczke albo cos innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Merci my też 5w1,wzw i tyle. Na następną szczepionkę jak będziemy szli to mamy się zastanowić czy podać na meningokoki. Te wszystkie inne lekarz odradził, bo Julka nie ma rodzeństwa, czy też nie mieszkamy w skupisku z dziećmi w jednym domu więc darowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Jeszcze ja tu zaglądam ;) tylko nie zawsze jest czas napisać ;) Mój Wojtuś dzisiaj dostałam wysypki na brzuszku i rękach... Wczoraj na spróbowanie zjadłam budyń i dzisiaj są efekty... Ja mam alergię na mleko krowie (miałam robione testy, ja po mleku mam biegunkę). I położna mówiła że Wojtusiowi raczej mała ilość mleka nie powinna zaszkodzić a potrzebuje wapnia. No i ma dzisiaj wysypkę :( A ja wyrzuty sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja też zaglądam i czytam tylko nie miałam kiedy pisać z emisia ciągle sama jak mała śpi to dom ogarniam dziś pochwale się powiesił firanki nowe zasłonki kupiłam jak byłam jeszcze w ciazy kącik emi juz skończony prawie może wrzucę fb fotkę a ja ostatnio zajęłam Sie albumem dla emi wywołałam zdjęcia powkladlam do albumu wprowadzam emi mleko bebilon profutura jak narazie pije z rana juz prawie tydzień i na noc dziś pierwszy raz :-) we wtorek mam okuliste kontrolę z emisia zostanie nam już odział neonatologi i usg główki oraz neurolog no i musze sprawdzić emi morfologie eh także coraz juz mniej kontroli jeszcze troszkę heh beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis, przestań!! Skąd mogłaś wiedzieć, że tak zareaguje :( Chociaż moja położna mi mówiła, że to co szkodzi mamie, zaszkodzi i dziecku. Beatko ja też już mam ze 100 zdjęć wywołanych i wszystko w albumie już jest :P Powodzenia kochana u tych wszystkich lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - nie miej wyrzutow sumienia, przeciez nie wiedzialas, a Wojtusia nic nie boli, wysypka juz pewnie zeszla :) uszy do gory :) Beatka - ja mam juz 2 albumy, szykuje juz 3 album Michasia :) a powiedz mi, przeszlas juz na spacerowke? powodzenia z tymi lekarzami, nabiegasz sie :) Dorcia, Mantar, Luska, Basia - co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Hej dziewczyny u nas już wysypka zeszła :) Ale ten czas leci jeszcze trochę i mój Wojtuś będzie miał miesiąc :) Jest już całkiem okrąglutki :) tydzień temu na ważeniu miał już 4kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis to pewnie zaraz dogoni Julcię :) Moja w piątek ważyła 4400g :) No leci czas, u nas zaraz 2 miesiące ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Jak myślicie od kiedy jest dobrze zacząć czytać dziecku bajki przed snem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×