Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia Mazur

Rezerwacja sms?

Polecane posty

Gość Natalia Mazur

Witam, od kilku lat prowadzę salon fryzjersko-kosmetyczny. Ostatnio dowiedziałam się, że dzięki serwersms.pl mogłabym wprowadzić rezerwację wizyty za pomocą sms czy przypominać o terminach wizyt. Czy uważacie, że to dobry pomysł? Podpytuję też moje klientki, ale jestem ciekawa i Waszej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose67
hej, myślę, że to naprawdę bardzo fajny pomysł :) To by było naprawdę praktyczne i wygodne. Osobiście prawie nie rozstaję się z telefonem, a smsy piszę nałogowo. Takie przypomnienia też by się niekiedy przydały. Pozdrawiam i daj znać co dalej z tym pomysłem, bo jestem ciekawa :) Może podsunę taki mojej kosmetyczce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SerenaTyler
Jako przedsiębiorca mogę powiedzieć, że sms marketing jest bardzo fajnym narzędziem dającym spore możliwości :) Ja co prawda pracuję w handlu, ale to, co klienci sobie zachwalą, można odnieść do innych przykładów - szybkość i prostota. No i kosztuje grosze, w SerwerSMS płacę 3gr za sms :P A w kwestii skuteczności, to warto zapoznać się z badaniami prowadzonymi na ten temat: http://serwersms.pl/badanie2013/ Niedługo powinna też się ukazać nowa wersja raportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaaaa13
Pierwsze słyszę, ale w sumie mogłoby to być fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelindaM
Zawsze też można się poradzić firmy pośredniczącej w kwestii wykorzystania sms marketingu ;) SerwerSMS znają się na rzeczy, w sumie są chyba liderami na rynku w tej dziedzinie. W przypadku salonu kosmetycznego można też np. wysyłać smsem rabaty dla klientek z okazji urodzin - to też miły gest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita39
Hej, jak korzystam z takich powiadomień sms w salonie i wydaje mi się, że to fajna rzecz. Nie kupowałam w sumie oddzielnie programu do sms tylko ogólnie do prowadzenia salonu i przy okazji ma on funkcję wysyłki sms. Podsyłam artykuł dla zainteresowanych https://forcode.pl/powiadomienia-sms-onein.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×