Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kolory ścian

Polecane posty

Gość gość

Witam, zamierzam pomalować ściany na beżowy kolor, natomiast w rogach na kolor brązowy. Nie zmniejszy to optycznie pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli pomalujesz ściany sąsiadujące to nie pomniejszy. Jeżeli pomalujesz ściany na przeciw siebie - to optycznie pokój wyda się wąski. Lustro na ścianie powiększy również :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o to, że ciemniejszy kolor chce mieć w rogach pokoju nie na całej ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałam jeszcze tak pomalowanego pokoju ;) Warto połączyć kolory, jednak na sąsiadujących ścianach - zaakcentowanie ciemniejsze w samych rogach sprawi że w oczy będzie się rzucał jakby szkielet pomieszczenia ... ponadto w rogach najczęściej stawiamy meble które przysłonią częściowo takie malowanie. Połączenie kolorów fajne - polecam inspirację : http://viewer.zmags.com/publication/7a7cd228#/7a7cd228/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zdecydowanie takie rozwiązanie może przyczynić się do pomniejszenia optycznie pokoju :( lepszym rozwiązaniem byłoby pomalowanie jednej ściany na ciemny kolor, reszty na jasny, wtedy można sprawić, że pokój będzie wyglądał ciekawiej :) katalog Flugger'a ma ciekawe inspirujące pomysły dotyczące połączenia różnych kolorów :) http://flugger.pl/Flugger%20Farver/Home/Om-Flugger/Pressemeddelelse/Presse2014/At_Home.aspx farby mają bardzo ładne odcienie i są dość trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę , że albo wszystko w beżu albo w brązie, łączenie zmniejszy pokój i to nie będzie moim zdaniem dobrze wyglądać ;) bardzo ładne beże widziałam w salonie Fluggera ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×