Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko Ciebie Chce...

Polecane posty

Gość gość autor
A ja wlasnie minalem to miejsce I blodze po twoim brzuszku zmierzajac ku piersiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jezyk wchodzi miedzy twoje platki o tak czuje ten punkcik kraze jezykiem wokol draznie go hmm cudownie prezysz swoje cialo takich pieszczot oczekujesz lapie cie za posladki hmm wplec palce w moje wlosy o tak lubisz kiedy cie tak pieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Kasam twe piersi lize I kasam sutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Ona jest tylko moja...nie oddam nikomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Teraz przechodze wyzej do twojej szyi tuz za uszkiem...delikatnie kasam I pieszcze opuszki...moje rece masuja twe posladki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimny, jesteś wspaniały :) Uwielbiam Cię :) Ale moje kochanie jest ważniejsze :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tylko paluszki delikatnie powoli o tak juz pewnie sa mokre zlizalbym ten nektar no dobra dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Teraz od uszka zmierzam ku ustom jedna reka masuje twoje piersi a druga wplatam w twoje wlosy...przyciskajac w ten sposob twoje usta do moich caluje I kasam je rownoczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Teraz sie od nich odrywam I zjezdzam znow jezykiem do twoich piersi nieustannie kasajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie pozwole na to daj mi tych paluszkow pragne cie skosztowac o tak oblizuje je lapczywie hmm cudownie smakujesz ale to dla mnie za malo chce spijac soki wprost z twojej c**eczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Co sie wtracasz??? Znajdz se inna...tej nie oddam!!! Bo to jest moje kochanje, moje serduszko...rozumiesz chlopaku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Teraz wracam do pempuszka I lizac I kosajac przechodze w bok zmierzajac ku twoim plecom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak rozloz nogi szeroko hmm uwielbiam na nia patrzec jest taka mokra goraca piesc sie wloz tam paluszek o tak czujesz jak twoja c**eczka to lubi ja tez to lubie lubie ja piescic wkladac jezyk gleboko lizac*****escic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeczysz z rozkoszy masz ochote poczuc mojego k****a w sobie chcesz zebym wbil sie w twoja mokra c**eczke o tak mocno powoli gleboko tak widze jak wchodzi w ciebie jeczysz z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ruchy sa coraz szybsze pieszcze twoje piersi i zaczynam rznac mocno gleboko o tak oplec mnie nogami wiem ze to lubisz lubisz kiedy moj k***s wchodzi w ciebie coraz mocniej lubisz kiedy pieszcze twoje piersi wbij pazurki w moje plecy o tak teraz wiem ze czujesz rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Schodze wzdloz plecow I kasam ich czesc ledzwiowa...troche mocniej...moje dlonie masuja twoj brzuszek I piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje ze pragniesz bym wkoncu dobral sie do twojej lechtaczki ktora jest juz taka nabrzmiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze twoje paluszki sa mokre od pieszczenia c**eczki ja tez sie pieszcze moj k***s stoi i domaga sie orgazmu wiec piesc sie tak jak lubisz a ja bede cie rznal cudowne masz piersi lubie je piescic czujesz jak jestem w tobie gleboko o tak lubie jak mnie obejmujesz nogami jak dyktujesz rytm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×