Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko Ciebie Chce...

Polecane posty

Gość gość
I siedzisz tutaj tchórzu, wylewając swe gorzkie żale i nic z tym nie robiąc. Siedzis i smucisz. Rusz doopke, zakończ swe małżeństwo i bierz sie za aniołka. Ale znając zycie siedzisz i wzdychasz nic z tym nie robiąc, czekając az zona poda ciebie aniołkowi na tacy. ;-)) good luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autor
Hehe...dobre...fajnie by bylo...nie martw sie-robie, robie...juz mieszkam sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze robisz. Wiem, ze mieszkasz sam ale z ciebie peesda a nie facet. Tchórz do kwadratu. Robisz ale nic nie robisz. Nawet prosto w oczy nie umiesz powiedziec zonie, ze juz nic do niej nie czujesz. Peesdy tak robią i tchórze Good luck;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By the way, zakończ jedno jak prawdziwy facet, od czego masz jaja, znając zycie to pewnie od dyndają. Zakończ jedno i bierz dopiero aniołka. Good luck;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autor
Powiem ci tak...znam kilka innych malzenstw w ktorych milosc wygasla rowniez a mimo to sa ze soba...mecza sie...ja natomiast zrobilem ten krok na przod...I to duuuuuuuzy...takze wiem, jestem pewny ze gdybhs znalazla sie w mojej sytuacji nie bylabys juz taka madra...punkt widzenia zapezy od punktu siedzenia...pamietaj o tym...w naszej sytuacji to nje jest proste...wiem, wiem...pewnie sobie myslisz ze to wymowki...ale uwierz mi ze tez tak myslalem jak ty zanim mnie to nie spotkalo...wtedy nagle okazuje sie to murem ciezkim do przeskoczenia...zbyt wiele przeszkod na drodze...jedna za druga...ale dam sobie rade...pokonam je wszystkie...tylko potrzebuje czasu...nie jest tak ze pstrykniesz palcami I juz jest...jezeli myslisz wlasnie w ten sposob to mam do czynienia z mloda, niedojrzala osoba bez doswiadczenia w prawdziwym zyciu I zwiazku ktora zyje w jakiejs bajce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyliłeś sie chłopcze, jestem dojrzalsza niż tobie wydaje sie. Nie lubie tchórzostwa i facetów, którzy wiedza jak uzywac penisa ale brak im jak. Nie mnie ciebie oceniać ale znam ten typ. Chciałbys miec ciasto i je zjeść. Nie da sie tak. Przykre to, ale większość facetów to tchórze. Anyway, juz po pracy? Good luck;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwego faceta poznaje się po tym nie jak zaczyna ale jak kończy.....pamiętaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w stanie wszystko zrozumiec, jestem wyrozumiała az za bardzo łącze sie w bolu. I uwierz, ze nie chciałbys byc w moim punkcie. Facetowi zawsze prościej odejsc od zony. Zostawia ja ze wszystkim samej sobie. Z punktu widzenia kobiety, nie jest takie proste. Natomiast z punktu widzenia wielu facetów, owszem jest Good luck;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:17 zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam pewna, teraz jestem pewna, ehh ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziales zonie, ze nic juz do niej nie czujesz, ze nie ma juz tego czegoż miedzy wami, ze cos wypaliło sie? Czy uciekłeś jak tchórz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Life is a b***h, love will tear us aparat, you are so fu/cked up Good luck;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autor
Myslisz ze wiesz do kogo piszesz ale nie masz pojecia...uwazasz sie za osobe dojrzalsza a oceniasz kogos nie znajac go nawet...moim zdaniem masz jakis problem z facetem i probujesz tu z siebie wszystko wyrzucic wyobrazajac sobie ze to wlasnie ja nim jestem...otoz musze cie rozczarowac...to nie ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudło ale Good luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśl co chcesz, mam to gleboko w czterech literach. Znam ten typ, ktory lubi wymigać sie od odpowiedzi na proste pytanie, oddając odpowiedz wymijajaca. Bez konkretów. Masło, maślane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
masz od niej jakieś sygnały, że ona ciebie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autor
A jakie bylo pytanie???jakos nie doczytalem??? odrodzona ona...a ty kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście masz problemy, ładnie to ty komfabulujesz. Ech autorze, ogarnij sie wreszcie chłopie. Good luck;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOna
:-o :-o :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autor
GoscOna jestes aniolku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOna
Jestem. A tu jak na targowisku :-o ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autor
Komfabuluje???a co to znaczy???wiem co znaczy slowo konfabulcja ale komfabulacja???hmmm...ktos tu probuje byc inteligentny ale wychodzi to mu ulomnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autor
GoscOna zaloguj sie...prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×