Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy fototapety są jeszcze modne?

Polecane posty

Gość gość

Czy fototapety są jeszcze modne? Jaki motyw najlepiej pasowałby do sypialni zachowanej w stylu skandynawskim? Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie są modne to co? To nie zrobisz? A no tak, sypialnie urządza sie pod gosci, a nie pod nas, zapomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie :) Lubię dekoracje ścienne, ale najbardziej podobają mi się namalowane bezpośrednio na ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annna1988
Wszystkiego nie namalujesz, na fototapecie wyjdzie ładniej niż malowane, popatrz tutaj http://alarte.pl/blog/fototapety-w-bezu-i-sepii/ najfajniejsze efekty są te trójwymiarowe wydaje się jak by pomieszczenie było większe niż w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są modne, ale to zależy od wzoru jaki wybierzecie. Ja mam w sypialni tapetę w odcieniach bieli i szarości w motywem w stylu retro. Osobiście lubię też wzory z miastami, zwłaszcza czarno białe. Modne fototapety np. w stylu glamour wraz z akcesoriami do montażu można zamówić w tym sklepie http://www.krainabarw.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dhusi
Najlepszy motywem będzie panorama miasta, lub fototapeta 3D (powiększysz wizualnie pomieszczenie) - zerknij tu, na pewno coś znajdziesz :-) - viewgo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściana to piękna fototapeta. Nada wielu barw wnętrzu i oryginalnego charakteru. Złożona jest z kilkuset napisów. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam wszystkim serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że są modne. Mnie zawsze fascynowały abstrakcje. Lubię taki klimat, że nowoczesność nie nudząca się dekoruje ścianę. Kilka razy miałam okazję widzieć takie fototapety abstrakcyjne i wyglądają super. Na mojej ścianie po roku szukania też zawisła fototapeta w tym klimacie z tego sklepu http://fototapetynasciany.pl/fototapety-abstrakcje/ i doskonale się prezentuje. Podobno abstrakcje wymagają odwagi, ale ja uważam, że wręcz odwrotnie - wzory abstrakcyjne są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ba, teraz tapety i fototapety znowu są na fali, mi się bardzo podobają. Świetne ma http://luxtap.pl/ planuję jeden motyw do sypialni. Fajnie że mają produkty ekologiczne i bezwonne, bo jestem alergikiem i nie chcę by mi jeszcze tapety szkodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dobrą fototapetę to najlepiej moim zdaniem wejść na fototap.pl. Duży wybór różne opcje kolorystyczne różne formaty, tapety mają na naturalnej flizelinie z trwałym nadrukiem żywymi kolorami, ja sobie ich rzeczy chwalę, a trochę takich dekoracji zamontowaliśmy w firmie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne profesjonalne fototapety polskiej produkcji masz na fototap.pl. Szeroka gama kolorów i motywów od bardziej przyrodniczych (krajobrazy) po bardziej modernistyczne (cegła, mury itp.). Druga sprawa że formaty mają zarówno mniejsze jak i większe, można sobie dopasować dekorację pod konkretną ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W sklepie internetowym fototap.pl można dostać mocne wytrzymałe fototapety z flizeliny i też ciekawe obrazy normalnie do zawieszenia na ścianę bez żadnego klejenia. Fajne niedrogie patenty żeby zmienić design w domowych czy firmowych wnętrzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×