Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

telefony komórkowe

Polecane posty

Gość gość

jak często zmieniacie telefony komórkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średnio raz na 2 lata ale już dawno zrezygnowałem z wiązaniem się umowami na abonament na 2-3 lata bo to bez sensu a telefon jak dostajesz zawsze płącisz za niego za dużo. lepiej kupić coś w komisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatatni w komisie kupiłam w tel-kom w Kołobrzegu - mają wybór o wiele większy niż w salonach no i ceny też korzystenijsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często ;P ale nie kupuję tych najdroższych :P Lubię kupić sobie co jakiś czas coś nowego ;) Np. teraz kupiłam na allinside.pl bardzo fajny smartfon, który nie jest jakimś markowym produktem, a sprowadza się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygaf
Ja staram się wymieniać w miarę często, ale nie kupuję niczego bardzo drogiego. Moje ostatnie dwa smartfony to myPhony. Najpierw Funky, a później Luna. Naprawdę fajne, a nie obciążają kieszeni jakoś szczególnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na przyklad kupuje telefon co dwa lata i ostatnio kupilem telefon z www.pol-art.pl - polecam, naprawde duzo fajnego sprzetu mozna znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co pare miesiecy ostatnio kupilam za 300 zl firmy telefunken i jest bardzo dobry polecam nie warto przeplacac na szajsunga lub srajfona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś raz na rok/dwa lata. Ostatnio zmieniłam szybko bo znalazłam fajne telefony na allinisde.pl. Telefon z super parametrami można kupić dwa razy taniej niż taki sam u operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam telefon z http://allinside.pl/. Bardzo jestem zadowolona. Działa płynnie, dobrze wykonany (spadł mi parę razy i nic) do tego tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zmieniam średnio co 2 lata, teraz wychodzi nowy myPhone Infinity to pewnie się skuszę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesz
ja zmieniam jak skończy mi się umowa - przeważnie te dwa lata telefon mi wytrzymuje i nie dłużej. za to mój facet ma telefon outdorowy i póki co służy mu 5 lat i zanosi się na kolejne kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejrzyj czyszczenie magazynów w mediaexpert i zwróć uwagę na modele Sony. to są na prawdę dobre smartfony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmużyk
A co to za telefon? Jakiś kuzyn starej noki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktory telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesz
Jamrużyk - pytasz o mój post? można tak powiedzieć - w każdym razie służą długo :) Chodzi o takie telefony jakie produkuje firma Evolveo albo CAT - poszperaj w necie, naprawdę fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednanamilion0
nie są za drgoie trochę? fajne są i widać że porządne, ale ta cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latrel
są tay co za iphona tylko dlatego,że ma znane logo dadzą 2000zł , a się rozpadnie po roku, więc nie dziwi mnie ,że ludzie wybieraja pancerne, a mają podobne parametry , jest ich teraz troche,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmużyk
tak Lesz, chodzilo mi o Twój post jednanamilion0 - a widziałeś tanie dobre smartphony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesz
dokładnie - za każdy przyzwoity telefon trzeba zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmużyk
Jak ktoś chce mieć coś dobrego niestety trzeba się udać do dobrego sklepu bo dobry sprzęt. A wszystkim Januszom polecam osiedlowe bazarki. Towar prosto z Chin na pewno zaspokoi wasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja telefony komórkowe zmieniam co roku :P wiadomo technologia idzie tak szybko że roczny telefon wydaje się jak by miał z 5 lat. Pomyślicie wariat że co roku wymienia telefon i tracę pieniądze. Dlatego aby zaoszczędzić szukam telefonów na stronie internetowej http://www.cozacena.pl/ Tu mogę porównać ceny telefonów i wybrać najtańszy który jest oferowany na rynku. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgianna
ja zmieniam telefony co dwa lata, niedawno kupiłam sobie X Pro zaraz po premierze i naprawdę dobrze się sprawuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grammka
w sumie u mnie też wychodzi tak jakoś mniej-więcej co dwa lata, do tej pory miałam samsungi, ale teraz widziałam na sferisie lenovo moto x tyle z 3GB i raczej na niego się przerzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×