Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

26 tc ból w okolicach pepka

Polecane posty

Gość gość

Witajcie mam pewien problem.od 2 dni boli mnie w okolicach pepka pod nad no i w srodky mam uczucie jakby brzuch mnie ciagnal w dol nie jest wielki jest sredni nawet maly jak.na ten okres ciazy no ale bol bardzo sie nasila.jak. chodze jak sie poloze tez boli ale mniej . Mialyscie moze podobno sytuacje to moja 1 ciaza i. Wszyscy mowia ze a nic ci nie bedzie skora sie rozciaga no ale.mnie.to.boli kurcze. Gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też bolał pępek w ciąży i nikt mi nie umiał wytłumaczyć dlaczego. W sumie nie miało to żadnych konsekwencji. Ciąża przebiegała prawidłowo. Urodziłam w 39 tygodniu. Trzymaj się. Już niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tez nie.moglas chodzic bo bolalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No aż tak to mnie nie bolało... Po prostu czułam dyskomfort jak np. bluzka ocierała. Kurcze nie wiem co Ci doradzić może to faktycznie skóra się rozciąga... Troche przechlapane bo jeszcze troche przed Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz co a ty mialas wklesly czy wypukly pepek przed ciaza ja mam wklesly i dosc mocno w srodku moze.mi.wypycha pepek i tak boli ? Kurcze jeszcze do tego mam na dole dziurke po kolczyku sie rozciaga a u gory.blizne Po laparoskopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed ciążą miałam pępek na wierzchu. Może przez tą laparoskopię tak Cię boli? Musisz się jakoś przemęczyć a niestety im dalej tym coraz więcej części ciała będzie Cię bolało ;( Na pewno ten pępek nie ma wpływu na dziecko. Takie to uroki ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam.wklesly od dziecka a laparoskopie mialam w wieku 17 lat a teraz mam 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam mam podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez klulo w drugim trymestrze kolo pepka. Jakby ktos szpilke wsadzal lub wlasnienjakby cos uciskalo,ocieralo. Bol pojawial sie zwykle po spacerze. Marrwilam sie,ale wyczytalam gdzies,ze to wlasnie od rozciagania macicy,skory... Pepek mialam jeszcze wklesly, Teraz jestem w 34tc,pepek plaski i nie boli mnie juz od ok 2mcy. To czesto sie zdarza,czasem moze byc to przepuklina,ale to baardzo rzadkie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×