Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż31

Żona przyprawila mi rogi

Polecane posty

Gość Mąż31

Właśnie podczas wyznań szczerości po 12 latach bycia razem dowiedziałem sie ze zona w czasie gdy jeszcze nie byliśmy małżeństwem( ona miała 18 ja rok starszy ) przyprawila mi rogi ze swoim byłym kochankiem. Pytając o szczegóły odparla ze wzięła mu w usta a potem dokończył w niej bez gumki. Jakby tego było mało to powiedziała ze tego dnia była bardzo podniecona bo ja nieświadomy brałem ja po nim... Dodała ze to był jeden jedyny raz kiedy mnie zdradziła. Sam sie prosiłem o te informacje ale teraz żałuje.. Prosze o komentarz tych co mieli podobna sytuacje i co o tym myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż31
Podobno wcale nie byłem lepszy bo to z nim miała orgazm za każdym razem. Był od niej 10 lat starszy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to pewnie Ciebie kochała. Fakt, że zachowała się strasznie i lepiej żeby o tym nie mówiła. Pewnie Ci przykro.. Zwłaszcza, to że po seksie z nim była z Tobą. No cóż.. Przykro mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on skończyl w niej bez gumki,uuu potem byla z tobą więc pewnie lizales jego nasienie uuu bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż poślizg miałeś dobry sama natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłeś po nim, hmmm, a dzieci twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj lepiej nie pytaj,bo zawsze znajdzie się ktoś,kto głupio skomentuje.A tak na serio to ludzie się więcej zdradzają niż się powszechnie sądzi i dotyczy to i zarówno facetów jak i kobiet.Podobno to jest uzasadnione biologicznie.A psychicznie czy moralnie?Czasami lepiej nie pytać i nie wiedzieć.Wielu seksuologów radzi aby nie mówić tego swoim stałym partnerom,zwłaszcza jeżeli był to jednorazowy skok w bok.Nawet jeśli tego potem się żałuje,bo i tak tego nie zmienimy a przy przyznaniu się nie naprawimy błędu tylko dodatkowo zranimy partnera czy też partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też to robi. Lubię to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś idiotą. Dlaczego? bo zadajesz pytania których nie umiesz potem przeżyć, bo żalisz się na forum jak pipa, bo tak opisujesz szczegóły ze widać ze to prowo i wreszcie bo jesteś kiepski w łożku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż Panowie tak jak mówiłem,rzucacie tutaj zbiór bezrefleksyjnych mądrości ludowych.A zdrada tak naprawdę jest w nas i nie ubliżajcie kolesiowi ,który chciał tylko tutaj wylać swoje rozterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to trwa do dzis,znam takie przypadki,sam miałem romans z mężatką będąc mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym sie przejmujesz? wydymaj jakąś laskę i bedziesz miał spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atyniebzykales nakawalerskimkroliczkow?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydymaj jakąś koleżankę a jak nie masz takiej to panienkę z agencji na jej oczach. Będziecie kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10/10 a jeżeli to prawda... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie martwisz, to bylo dawno temu, a do tego wtedy jeszcze nie byla twoja zona.. Fakt, spotykaliscie sie, a to zobowiazuje, ale z drugiej strony nie miales na czole napisane, ze akurat ty bedziesz jej mezem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×