Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

związek z murzynką

Polecane posty

Gość gość

Tak bardzo w******jace jest dla was jak biała kobieta jest w związku z murzynem. A co jeśli biały facet jest w związku z murzynka? Seks z murzynka juz wam nie przeszkadza? Większość z was jest napalona na czarne i mulatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kuzyn ożenił się w Stanach z Mulatką i już 15 lat są zgodnym, szczęśliwym małżeństwem.Ona nawet trochę po polsku się nauczyła. Fakt, że jej rodzina to nie dzikusy z buszu, jej ojciec jest lekarzem a matka nauczycielką, więc rodzina inteligencka. Oni poznali się w Stanach, kuzyn pracuje tam jako inżynier budowlanym a jego żona psychologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie i o to chodzi. Kolesie tu w******ja się jak biała kobieta jest w związku z czarnym. Ale na odwrót juz by im nie przeszkadzało jak by murzynke nago zobaczyli. Mojej byłej siostra wyszła za murzyna tez poznali się w USA, On jest dyrygentem w filharmonii w Nowym Jorku, na prawdę bardzo w porządku człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra,powiem. Będąc w Stanach chodziłem specjalnie na czarne kureffki. Starsze jak 20 lat omijałem z daleka, bo już nieapetyczne,ciało już robiło się rozlazłe i pulchne. Takich 16-18 było aż w nadmiarze, z nimi można było szybko się dogadać i robić wszystko na co przyszła ochota. Jedną fajną miałem po sąsiedzku.18 lat,pracowała jako początkująca pielęgniarka.Jak nie miała dyżuru to miałem z kim się bzykać.Pół roku miałem z nią dobrze, potem przeniosła się do innego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzynki a zwłaszcza Mulatki nie śmierdzą tak jak Murzyni. Pracowałam z nimi w fabryce i po wejściu do boxu, w którym pracowali Murzyni smród aż odrzucał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serce nie sługa, każdy ma prawo do miłości. Czy bezdomny, kaleki, czy czarny czy cygan, to każdego indywidualna sprawa. Najgorsze jest relatywizowanie i wartościowanie z narzucaniem innym co jest lepsze a co nie. Szczerze powiedziawszy, nawet niech będą sobie pary homoseksualne, byle żyły swoim życiem a nie terroryzowały świat, że taki związek jest nie mniej gorszy. Jeśli ludzie są ze sobą szczęśliwi, żyją intymnie to skąd potrzeba wojowania ze światem? Polityka się w tym czai a nie potrzeba serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×