Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niecierpliwa89

może któraś z was miała podobnie i była w ciązy?

Polecane posty

Gość niecierpliwa89

Witam, piszę ponieważ w styczniu zaczęliśmy się wraz z partnerem starać o dziecko akurat w dzień owulacji mielismy o***ty stosunek i oczywiście wiadomo co bez zabezpieczenia to było 22.01 pare dni późnej zaczął mnie boleć lewy jajnik i podbrzusze, do tej pory od czasu do czasu mam te objawy, do tego doszło mi że w mojej wydzielina miała różowy kolor, biały tak jakby z krwią moja temperatura wacha się przez ten okres miedzy 37'1 a 37'5 od dwóch dni mam 37'2 ale oprócz tego nie mam żadnych objawów. "spodziewany" okres powinien być 05.02 czyli w czwartek zostało mi 4 dni do tego czasu, ale już teraz zastanawiam się czy nie zrobić testy ciążowego, może któraś z was dziewczyny miała bardzo podobnie i była w ciąży? doradzcie czy mam czekać z testem czy jutro rano go zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na Twoim miejscu zrobiła. Podwyższona temperatura to objaw ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym poczekala. Test czesto pokaze prawidliwo dopiero w dniu okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i ciaza mozesz sprobowac zrobic test tylko nie wiadomo czy ci wyjdzie jak do @jeszcze 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa89
a może któraś z was miała podobne "objawy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozum tępa dzido, że co organizm to inne objawy. A test zrób w dniu spodziewanego @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa89
pytam czy ktoś miał podobne objawy a nie identyczne wiec czytaj ze zrozumieniem "gościu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam podobnie i testowałam dwa dni przed terminem spodziewaniej ... wynik negatywny dipiero w terminie spodziewanej miesiaczki test okazal sie pozytywny i wyswietlilo mi 2 tydzień. wczoraj obudzialm sie rano z bolem brzucha poszlam do toalety i okazalo sie ze jest krwawienie bopl byl nie do zniesienia boje sie ze doszlo do samoistnego poronienia . Odrazu pojechalam do szpitala gdzie kazali m brac paracetamol i czekac az krwawienie ustanie [ aktualnie jestem w holandii] Moj chlopak rozmawial przez telefon z Polska gin i powiedziala ze jestem mloda i okres jeszcze moze wystapić . kazala mi lezec i opoczywac a po niedzieli isc na echo . Boję sie ze na echo nic nie uslysze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa89
Patrycja3010, dużo się naczytałam odnośnie tematu ciąży, może w tych pierwszych 3 miesiącach występować coś na kształt okresu, ale może nim nie być, wiec głowa do góry a to krwawienie dalej masz czy ustało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa jeżeli twoja wydzielona ma różowawy kolor moze to byc zapalenie grzybicze.Podwyższona temperatura, te upławy i kłócie w podbrzuszu to wlasnie objawy owego zapalenia. Na test poczekaj do miesiączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa89
mamusia2015, ta wydzielina był tylko 2 dni teraz mam normalna białą wydzielnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×