Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga akcja! Zgłaszamy tematy!

Polecane posty

Gość gość

Już jeden temat promujący "bolesny sex" został usunięty, to sukces. Pójdźmy za ciosem i doprowadźmy do usunięcia innych, podobnych które demoralizują młode, naiwne dziewczyny np. "dziewczyny czy któraś z was straciła cnote z czarnoskórym". Jeśli będzie dużo zgłoszeń to uda nam się wyeliminować ten proceder. Do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłaszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha! idealny przyklad rasizmu, zasciankowosci i typowego polactwa 'ja nie z******* ale chociaz niech czarni nam dziewczyn nie odbierają' Tymi zachowaniami pokazujecie że jesteście wlasnie setki lat za Murzynami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda, jesteśmy przeciwko namawianiu młodych kobiet do brutalnego seksu z kimś kogo nie znają po to, żeby nie straciły do siebie szacunku. Oczywiście zdarzają się bezwstydne i niemoralne kobiety, ale ich nie trzeba namawiać takimi tematami, więc są one niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i rzeczywiście musisz mieć zaburzenia skoro wszędzie widzisz rasizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
q q q q q q qq q qq q q q qq q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q qq q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q qq q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q qq qq q q qq qqq q q q q q q q q q q q q qq q q q q q q q q q q q q q q q q q q qq qq q qq q qq q q q q q q q q q qq q q q q q q q q q q q q qq q q q q q q q q q q q q q q q q q qq q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q qq q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q qq q q q q q q q q q q q q qqq q q q q qqqqqqqqq q q q q q q q q q q q q q qq q q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spam bo prawda boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego chcesz decydowac co komu jest potrzebne? a może ja myślę ze Twoje zglaszanie jest nikomu nie potrzebne? Jeśli takie tamaty by nikogo nie interesowaly to by po prostu nie powstawaly, a powstają i cieszą się ogromnym zainteresowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze jakis General chce puczu ;) skoro kazdy moze pisac to i kazdy moze zglaszac tylko dlaczego na apel ? Akcja ? A Co to za akcja skoro nagonke Sie robi tym ktorzy Chca pisac swoje bzdurki! Sposob to Nie czytanie i Nie wchodzenie tam. To mi pachnie czarnymi i bynajmniej Nie z afryki. To jak z aborcja gdzie najglosniej krzycza emeryci ksieza i Ci Co Nie maja dzieci. A gdzie prawo wyboru ? Gdzie uswiadomienie? Nawet Jezus nauczal a krzyzacy czy templariusze mordowali, g****ili i rabowali. Wiem ze przyklady nieadekwatne lecz skutki takie Same. Po to sa posty by Sie wypowiadac a Nie robic akcje. Ilu jeszcze glupcow z urazona duma ze ktos mu dogadal lub ze mu Sie cos Nie podoba zechce zmieniac swiat? To Ja Sie zapytam gdzie dystans i rozsadek? Jesli temat Nie znajdzie adwerarza to sam umiera i po krzyku;) ale Nie.... Robmy akcj*****nujmy, inwigilujmy, a jak Sie uda to karzmy chlosta wiezieniem i publicznym opluwaniem tylko po Co ? Robcie sobie te swoje akcje w trosce kobiet, nienarodzonych dzieci, korupcji, znieslawienia i protesty przeciw innym by oni juz Nie mogli robic akcji Hehe :D juz walesa po strajku wprowadzil zakaz strajkowania bo mial Monopol na sukces tylko deficyt na myslenie. Pozdrawiam te wasze akcje i zycze sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredek jedna kwestia, nie jestem katolikiem jak chcesz udawać mądrego to odłóż na bok stereotypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Co ma do tego czy jestes czy Nie katolikiem ? Skoro Nie skumales pomidorku sentencji porownan to rob akcje ;) mozesz nawet bilbordy zamowic i sztandary lecz to niezmieni faktu ze metody proponujesz podobne. Wybacz mi wymadrzanie skoro tak uwazasz to Twoj rozsadek jeszcze sie nie urodzil i nawet kretyn przy Tobie zablysnie. Masz do tego prawo by byc idiota wiec korzystaj z tego calym soba i rob akcje hehe ;) pozdrawiam i zycze sukcesow. Zrob pikete dla zamkniecia tez mojego tematu tylko zastanow sie jaki bedzie wysyp innych moze bardziej pokopanych tematow. Co wtedy ? Zglos odrazu caly erotyczny bo chyba nie wiesz ze to wlasnie tu sugerujesz zglaszanie i zamykanie nie swoich tematow. Gdybys mial odrobine odwagi lajzlo to bys sie zalogowal lub zalogowala a nie kozaczysz za krzaka hehe . Oj madre to hehe jak za krzakami stoji pozal sie boze wywrotowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem skąd ta agresja. O tym, że nie jestem katolikiem napisałem, bo wmawiałeś mi że nim jestem. Nie lubię jak ktoś mi coś wmawia. Skoro ktoś zakłada bzdurne tematy to ja mam prawo założyć podobny (jeśli według ciebie jest bzdurny). Nikt nie będzie mi narzucał czy mam zakładać konto czy nie, nie mam na to ochoty i już. A ty w tej swojej tolerancji nie bądź hipokrytą i toleruj oba punkty widzenia, ale to tylko moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytanie idzie Ci dobrze i plynnie wiec zacznij teraz czytac ze zrozumieniem;) pisalem ze masz prawo do tego i korzystaj. A co do hipokryzji i tolerancji to nie ja nawoluje do zamykania tematow. Nie ma w tym nic dziwnego poza tym ze napisales pomidorku ze nikt Ci nie bedzie niczego narzucal wiec czym jest akcja zamykania tematow wedlug Twojej opino niewlasciwych i nieodpowiednich? No coz haha rob co chcesz ale na szczescie czuwaja tu administratorzy ktorzy maja troche rozsadku i zamykanie nie zalezy od pomidorow wierzacych lub nie katolikow czy babtystow czy adwentystow ! I uwierz mi ze nie ma w tym moim paplaniu agresji do Ciebie hehe raczej podziw bo niczym nie roznisz sie od trola ktory hejtuje dla samej racji trolowania . Powtorze wiec : "zycze sukcesow w akcji zamykania tematow " niech moc wierzacych i nie wierzacych, katolikow, zydow i muzelmanow bedzie z Toba ;) wybacz najscie ale wlasnie mam takie prawo a ty masz prawo mnie zgloscic. Niech zyje Twoja akcja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×