Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnitaBarcka

kto pomoże z księgowością?

Polecane posty

Gość AnitaBarcka

Kochane, byłam kiedyś na tym forum pod innym nickiem, jednak utrata pracy spowodowała, że się kompletnie załamałam i zrezygnowałam z pisania do dzisiaj. Przez ostatni rok (a w zasadzie od maja, czyli od momentu wypowiedzenia umowy) zastanawiałam się co mam zrobić ze swoim życiem, żeby już nigdy nie znaleźć się w tak okropnej sytuacji. Wcześniej radziłam innym użytkowniczkom, aby robiły kursy, kształciły się, a gdy mnie dopadło bezrobocie, odkryłam, że to wszystko jest potrzebne, ale nie jest gwarantem pracy. I wtedy właśnie zaowocowały lata na wizażu. Przypomniałam sobie ile mamy wspaniałych przedsiębiorczych kobiet na forum, które tworzą cudne dzieła handmade i potrafią na tym zarobić. Uparłam się i... otwieram firmę. Zamierzam zajmować się renowacją lamp, gdyż mam w tym jakieś doświadczenie i potrafię nie tylko dać starym lampom nowe życie, ale sprawić, że ich światło da w pomieszczeniu niesamowity efekt ;) Ale nie chcę się reklamować. Przychodzę z innym pytaniem. Wiem, że wiele z was radzi sobie samodzielnie z księgowością. Mieszkam na wsi, więc pomyślałam, że mogłabym spróbować z księgowością online, ale nie wiem jak to właściwie działa. Czy miałyście z tym do czynienia i możecie coś więcej opowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SklepikaraWroc
Gratulacje! W tym kraju tylko z własną firmą możesz coś osiągnąć, bo pracując na kogoś guzik zarobisz i jeszcze pewnie dostaniesz zleceniówkę. Ja też założyłam firmę razem z mężem. On jest od handlu, a ja właśnie od księgowości. Trochę już w tym siedzę, więc bez owijania w bawełnę powiem, że polecam tylko ten program https://wfirma.pl/ Znalazłam go przypadkowo, bo szukałam programu do wystawiania faktur i już z nim zostałam... To coś niesamowitego ile udogodnień daje nam Internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci mogę polecić firmę www.e-izi.pl :) oni mają własnie możliwość współpracy w zakresie księgowości online co w Twoim przypadku na pewno będzie pomocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
księgowość online to bardzo fajne rozwiązanie i bardzo wygodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zupełnie nie ufam księgowości online. Oddajac swoje rachunki, finase, płace itd do biura rachunkowego (http://www.delta.waw.pl/) mam pewność, ze zajmuje sie tym ktoś, kto ma wszystkie odpowiednie licencje i zna się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Na Twoim miejscu skorzystałabym z tego programu kadroeo-płacowego http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace Jest prosty w obsłudze więc bez problemu powinnaś sobie z nim poradzić. Sama mam zamiar wprowadzić go do swojej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlusia
takie programy własciwie robiąwszytsko za kadrową. Co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka000
Nie jest tak że programy online robia wszystko za Ciebie i za kadrową jeszcze. Może jeszcze kawę robią? ehhhh To przesada wg mnie. Ja korzystałam kiedyś z takiego programu i hmmm. po 2 miesiącach zrezygnowałam i oddałam wszystko w ręce biura rachunkowego- teraz sobie tą decyzję chwale bardzo. I ze względu na spokój który mam ( że nic nie namieszam w papierach ) i ze względu na czas który zyskałam. też mam dostęp online do dokumentów jak w takich programach, ale 100% robi za mnie buro, nawet odbierają mi z domu faktury i umowy. Oni nawet pomagają założyć działalność gosp. i to za darmo jak widziałam na stronie. Jakbyś była z okolic Wrocławia to mogę Ci podać namiary na nich, super biuro, niedrogie i bardzo profesjonalne I uwierz - takie biuro to duża wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że biuro to bardzo wygodne rozwiazanie. I nie jest tak kosztowne jak wynającie samodzielnej ksiegowej, wystarczy popatrzeń na cennik: http://www.adamus.net.pl/cennik. Wydaje mi sie, ze mówi on sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujacapomocyodzaraz
limonka000, dziewczyno z nieba mi spadłaś- ja jestem z wrocka i właśnie szukam kogoś kto mi pomoże z księgowością a jak jeszcze z założeniem działalności to już dla mnie wszystko o czym marze podaj namiar na swoje biuro - pliiiiis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka000
Oczywiście- żaden kłopot - moje biuro to Super Księgi ul. Łęczycka http://superksiegi.pl tel. 696 050 299 Jeśli pomogłam -super :) Jesli dobre uczynki wracają do nas ze zdwojoną siła to czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
limonka0000- dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz się z tym zwrócić do biura rachunkowego www.biurorachunkowe-gliwice.com.pl współpracujemy już od dawna i przekonałam się,ze świadczą usługi księgowe na najwyższym poziomie. wszystkie rozliczenia mojej firmy są realizowane terminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedopaczenie
A nie myślałaś, żeby zająć się projektami unijnymi? Czeka nas właśnie kolejna transza środków i będzie w tym sporo pracy. Dużo powstało firm takich jak http://www.gdp-krakow.pl/ gdzie zajmują się fachowo tego typu usługami, a ponadto mają szereg usług dodatkowych jak szkolenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samemu trudno trochę tym się zajmować, więc lepiej to zlecić firmie, właściwie jedną znam - TRIBUTUM, ona świadczy usługi nie tylko z księgowości, ale także w zakresie prawa, finansów, doradztwa podatkowego i windykacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z księgowości online, wszystkie nie zbedne dokumenty dostarczam za pomocą sieci internetowej, później kontroluje co i jak jest zrobione. Moje biuro rachunkowe (Rachmistrzowie) zajmują sie pełną księgowością mojej firmy jak również kadrami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj na rekrutacyjna rewolucja.pl, tam możesz znaleźć właściwą osobą, która Ci pomoże ! warto spróbować! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reprezentuję Grupę ECA. Jeśli szukają Państwo profesjonalnej obsługi z zakresu księgowości zapraszam na naszą stronę na http://www.ecagroup.pl/. Nasi specjaliści zajmują się księgowością m.in. prowadzeniem ksiąg rachunkowych, sprawami kadrowymi, sporządzaniem sprawozdań i raportów finansowych. Bogate doświadczenie w dziedzinie księgowości pomaga nam od lat budować pozycję specjalistów na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsyłam Cię tutaj www.biurogetek.pl to sprawdzone przeze mnie biuro rachunkowe, z którym stale teraz współpracuje moja firma. Szczerze mówiąc jakoś trudno przekonać mi się do księgowości online..Korzystam właśnie z pomocy księgowych z tej firmy, bo wiem, że wszystko zawsze będzie zrobione solidnie i terminowo. Zawsze też chętnie doradzą, wyjaśnią mi wszystko co trzeba. Pracuje tam niezwykle kompetentna i uprzejma kadra. W ogóle oni właśnie m.in. pomagają przy zakładaniu działalności .Prowadzą mi księgę przychodów i rozchodów, rozliczają VAT, rozliczają z PFRON i świadczą jeszcze szereg innych usług na naprawdę wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samodzielna księgowość wcale nie jest taka trudna! jeżeli twoja firma nie będzie produkowała zbyt wiele papierologi no i masz czas żeby się tym zając to księguj sama - wyjdzie na pewno taniej co do programów księgowych, ja mam wfirmę ale na rynku jest jeszcze spoko ifirma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myduranka
A czemu wybrałaś akurat wfirmę, a nie ten drugi program? Sama zastanawiałam się nad księgowością z wfirma, bo poleciło mi to już kilka osób, ale ciekawią mnie Twoje kryteria wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałam ostatnio o firmie Tax Care, może ktoś ma jakieś doświadczenie z tym biurem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tac care nie ale Super Księgi znam http://superksiegi.pl ja ktos z Wrocławia to faktycznie warto poznac ich oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myduranka - wpisz sobie w google "ifirma czy wfirma", a potem wejdź w pierwszy link. Wyskoczy Ci porównanie ofert. I kto wygrywa? No właśnie. Dlatego lepiej wybrać program wfirma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika0349
ja mam w Tax Care księgowość od 2 lat czyli od początku. polecam, bo solidnie rozliczają i zawsze na czas, no i przy okazji nie zdzierają z klientów, a na to patrzyłam przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również prowadzę własną działalność , ale jakość nie przekonała mnie księgowość on-line, ja zaufałam temu biurowi www.plus.katowice.pl i nie zawiodłam się na ich pracy. Obsługują min. właśnie takie małe firmy, robią to w pełni profesjonalnie i sprawnie, a do tego mają uczciwe ceny. Wiem, że zawsze mogę na nich liczyć, rozwiązują wszelkie moje problemy z zakresu rachunkowości i księgowości. Zobacz, na stronie mają też wymienione rozmaite usługi dodatkowe. Naprawdę warto powierzyć im sprawy swojej firmy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×