Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćzdesperowanamama94

praca a dziecko

Polecane posty

Gość gośćzdesperowanamama94

witam. jestem matką dwójki dzieci, 5letniego Igorka i 10miesięcznego Oskarka. siedzenie w domu i codzienne obowiązki domowe wpędzają mnie w depresję. potrzebuję zajęcia na, którym mogę zyskać, bo dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą. mąż jest kierowcą, nie ma go cały tydz. wraca dopiero na weekend. dłużej nie wytrzymam takiego życia. szukałam trochę w internecie, ale boję się gdziekolwiek zaaplikować żeby nie trafić na oszustów. tyle się teraz o tym słyszy.. szukam pracy przez internet, w domu.. błagam, niech mi ktoś pomoże zanim zwariuję :( heeelp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzdesperowanamama94
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jakiś czas temu tez miałam taki problem. Ale dałam rade, znalazłam prace z ogłoszenia w Internecie, posłałam dzieci do przedszkola (najpierw się bałam, ale znalazłam przedszkole zaufane – polecone przez przyjaciółkę www.wielkaprzygoda.com/ i nie musiałam się martwic o dzieci, były zadowolone i w ogóle). Odżyłam niesamowicie, wtedy to byłam chyba w depresji, ale praca mi bardzo pomogła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz coś dodatkowego, pewnego i na lata ? Chętnie podpowiem , dzwoń - 512 641 949 Oferta konkretna, uczciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz czegoś dodatkowego ? bądź pracy zdalnej ? rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami! wejdź i poszukaj coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×