Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam rozmowę kwalifikacyjną w reserved, pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Mam jutro rozmowę kwalifikacyjną w reserved. Od mojej znajomej wiem mniej więcej jakie pytania mogą zadać. Niestety na nie które nie znam odpowiedzi Pytania: -jakie kolory są modne w tym sezonie? -dlaczego reserved (co ja mam im powiedzieć? :o ) -w jakim przedziale reserved oferuje swoje produkty? -jakie ubrania są najbardziej modne? Jeśli znacie odpowiedzi na jakieś pytania to bardzo proszę o odpowiedź :) I jeszcze jedno pytanko, jakbyście się ubrali na taką rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez roznicy co powiesz i tak nikt cie nie bedzie sluchal, wazne zebys byla przekonywujaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marry lopez
Zawsze czytaj fora pracy i na nich opisy z rozmów rekrutacyjnych jak np. gowork.pl/opinie_czytaj,68125 mi to bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozejrzyj się na stronach typu avanti, hot moda i shopping, tam jest sporo napisane o tego typu sprawach :) poza tym możesz wygooglować np. 'modne kolory wiosna-lato 2015' warto poczytać też o marce, jaka jest jej grupa docelowa itd. A dlaczego reserved? możesz pocisnąć, że kochasz ich firmę i ciuchy i w ogóle :D bądź przekonywująca, przygotuj się na pytania w stylu: jakie są Twoje wady i zalety, podsyłam linka jak odpowiadać na tego typu pytania na rozmowie: http://cenabiznesu.pl/-wady-i-zalety-jak-o-nich-mowic-zeby-osiagnac-cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozejrzyj się na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona stworzona z myślą o was, z nią możesz osiągnąć sukces - znaleźć pracę na której na prawdę będzie Ci zależeć! Ambicja poparta sukcesem = awans! tam znajdziesz wiele takich ofert!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×